Benešovská halová umělka čáslavské U10 sedla | FK Čáslav mládež

U13 Mladší žáci


U 10 - Benešovská halová umělka Čáslavákům ''sedla''

11.01.2015 21:34

U 10 - Benešovská halová umělka Čáslavákům ''sedla''

V sobotu se čáslavská "desítka" vydala na turnaj do Benešova. Na UMT položené v hale se čáslavským benjamínkům dařilo.

Na turnaj do Benešova jsme se všichni těšili zejména vzhledem k povrchu, na kterém se tamní přípravkové turnaje hrají – tedy UMT v hale. A na konci turnaje jsme s potěšením mohli konstatovat, že benešovská, halová UMT klukům „sedla“ (až na ty odřená kolena).

Čáslav – Motorlet Praha 1: 3

Vstup do akce ale příliš povedený nebyl. Sice jsme se dostali do vedení 1: 0 brankou Saši Schablystého, který se dostal k míči po dobrém napadání Kryštofa Šindeláře, ale poté jsme znatelně polevili, začali prohrávat příliš mnoho osobních soubojů, souhra a kombinace velmi vázla, kličku jsme prakticky neviděli, vše bylo jaksi „nazdařbůh“, a soupeř nás potrestal otočením skóre na 1: 3. Škoda tohoto zaváhání, nakonec se tento duel ukázal jako klíčový v boji o 1. místo.

Čáslav – Slavia Praha (dívky) 3: 0

Holky začaly velmi sebevědomě a náporem, Šomy chytil v prvních dvou minutách jejich 3 tutovky. To však naše kluky nakoplo a dá se říci, že od té chvíle na hřišti dominovali. Dobře napadali, hráli agresivně do těla urostlejších soupeřek a po zisku míče začali hrát fotbal – kombinace, klička, střelba – vše v docela dobré kvalitě. Na 1: 0 dával Ben Spáčil, když ho do nájezdu na brankářku krásně vysunul David Hybler, na 2: 0 zvyšoval opět Ben z penalty a na konečných 3: 0 upravil David Hybler po rychlé spolupráci s Benem při rohovém kopu. Kluci se v tomto zápase chytli a v nastaveném trendu, k našemu potěšení, dokázali odehrát i zbývající utkání turnaje.

Čáslav – Benešov 3: 2

V tomto utkání kluci předvedli, kromě docela pěkného fotbalu, i velkou vůli a touhu po vítězství. Soupeř se dostal do vedení naší „malou domů“, která k naší smůle prošla až do branky (to se při snaze konstruktivně hrát někdy prostě stane). Kluci se pak do Benešováků zakousli, Šindy si vynutil faul, David s přímáku „nalil“ Tomášovi Rolencovi a ten míč nekompromisně uklidil do branky- 1: 1. Soupeř reagoval také pěknou akcí, kdy se dostal dlouhou přihrávkou za naší obranu a osamocený útočník též nezaváhal – 1: 2. Za aktivní a bojovnou hru však byli kluci z Čáslavi nakonec odměněni. Nejprve si Ben dobře převzal míč na 15 m od branky a střelou pod „klacek“ nedal brankáři šanci – 2: 2 a půl minuty před koncem Ben se Sašou donutili brankáře k chybné rozehrávce a Saša trestal do prázdné branky – 3: 2. Radost z vítězství byla oprávněná.

Čáslav – Sedlčany 3: 2

Výsledek sice napovídá, že to bylo drama, ale toto utkání bylo spíše o neproměňování našich gólových šancí. Kluci si jich dobrou kombinací i odvážnými průniky vytvořili dost, bohužel nedávali tutovky. Přesto se rychle dostali do vedení 3: 1, soupeř snížil na 3: 2, ale kluci utkání dohráli na soupeřově polovině a výhru si vzít nenechali. Branky stříleli 2 x Ben, 1 x David

Čáslav – Vlašim 5: 2

Poslední utkání odehráli kluci znovu aktivně, i když sil už moc nezbývalo. I proto některé nadějně rozjeté akci končili nepřesností. Pozitivem byly 3 branky Tádi Vančury (jeden dokonce hlavou) i střelecké probuzení snajpra podzimu Filipa Vargy.

Sestava: Šomega – Hybler, Paták, Rolenec, Stiburek, Spáčil, Vančura, Schablystyy, Šindelář, Zedník, Varga

Hodnocení: Do každého utkání, turnaje vedeme kluky s tím, aby hráli se 100% nasazením, aktivně s kvalitním provedením všech individuálních činností, aby dokázali přenést trénované věci do utkání. Někdy se to daří více, někdy méně. Dovolím si napsat, že tento turnaj nám herně vyšel, někteří kluci předvedli opravdu výborný výkon (David, Ben, Vojta), ostatní se ale také velmi dobře přidávali. Výsledkem bylo 2. místo, ale hlavním výsledkem byla zejména radost z fotbalu v duších kluků, těšení se na další trénink, utkání, turnaj a „vo to de“.


Příští utkání

přípravné 08.03.2018 18:00 Bohemia Poděbrady Doma

Kontakt na trenéra

Mgr. Jan Spáčil
724 349 287

Petr Rolenec

   

© 2018, FK Čáslav - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑