Čáslav - Admira Praha 3:7 (1:4)

12.04.2015 11:45

Branky: Šmejda 2, Bašek

Sestava: Beran - Novák, Kosprd, Tomíška, Čermák (40. Machka), Černý (35. Švajcr), Altmann, Hladík, Rapan (35. Francl) - Šmejda, Bašek (55. Plecháč)

Ideální počasí, dobrý terén a vítěz základní části ČLŽ Admira Praha, který dorazil na nedělní mistrovský zápas do Vodrant.

V prvních minutách jakoby se obě mužstva hledala a zahřívala. Řada nepřesných přihrávek rychle končila kombinace na obou stranách. Do pohody se dostali dříve hosté. Rychlý průnik a důraz mezi našimi obránci znamená první branku v naší síti.

Ve 13. minutě přichází hezká akce z naší strany. Po ose Tomíška - Altmann - Bašek, poslední z řady přesně zakončuje a vyrovnáváme na 1:1.

Po vstřelené brance ožíváme a stáváme se pro lídra soutěže více než vyrovnaným soupeřem. Škoda neproměněných šancí Baška a Šmejdy v této části zápasu. Konec 1. poločasu nám hráči Admiry ukazují v čem je jejich síla a v rozmezí několika minut nám vstřelí tři branky.

Do 2. poločasu vstupujeme velmi odvážně a naši snahu korunuje Šmejda, který s pomocí obrany hostů vstřelí náš druhý gól. Radost ze vstřelené branky jsme si vychutnali ještě jednou, pět minut před koncem zápasu. Díky přesným přihrávkám Švajcra a Altmanna se dostává do šance znovu Šmejda a na dvakrát překoná brankáře hostů.

Velmi sympatický výkon celého týmu podpořili svou zodpovědností a pracovitostí Hladík, Altmann, Tomíška. Důrazem Novák a Kosprd. Touhou po vstřelení gólu útočné duo Bašek - Šmejda.

Smutnou událostí bylo zranění hostujícího hráče, kterému přejeme rychlé uzdravení.

mistrovské 24.09.2017 10:00 FK Dukla Praha Venku