U17 Mladší dorost

U 15 C - Céčko má v tabulce I.A třídy stejně bodů jako druhý, ale výkony nepřesvědčilo

11.09.2016 14:00

Čtvrteční domácí prohra se Zelenčí sice byla v neděli vykoupena vítězstvím na Benátkami n/J., ale herní projev hráčů, kteří by měli bojovat o místo v ligových týmech U15 a U14, není dobrý.

FK Čáslav - SK Zeleneč 2:3 (2:2)

branky: 11´ Vondra, 22´Duras - 24´, 26´ a 69´Červencl

sestavy: Pipek - Titze, Kvaček, Vorel, Klepáč - Vondra, Vávra, T. Čálek, J. Čálek - V. Čálek, Koudelka

střídali: Duras a Mikulenka

Úvod utkání nenaznačovl blamáž, která posléze přišla. Vondra vstřelil pěkný gól, napodobil ho na hrotu hrající Duras. Jenže poté domácí přestali hrát a chvílemi to vypadalo, že soupeře chtějí nechat vyhrát. Během dvou minut bylo vyrovnáno, a těsně před koncem završil nejlepší hráč na hřišti Červencl hattrick a body jely do Zelenče.

FK Čáslav - Benátky n/J. 3:2 (0:0)

branky: 53´ Koudelka, 60´Vávra, 65´ Mikulenka - 36´a 68´Chalupa (obě pk.)

sestavy: Pipek - Titze, Kvaček, Vorel, T. Čálek - Vondra, Vávra, J. Čálek, Mikulenka - Koudelka, Kocprd

střídali: Duras, Nykodým, V. Čálek, Trtík

První poločas byl na vyložené šance 6:2, ale na góly 0:0. Ve druhém šli hosté po pealtovém faulu Titzeho do vedení, čáslavští se dokázali třikrát prosadit mezi 53. a 65. min. a skóre uzavřel opět po Titzeho faulu bezpečně proměněnou penaltou hostující kapitán.

" Naše výkony jsou pro mě zklamáním. Nedaří se nám kombinace, nejsme schopni se prosadit ani individuálně. Kluci si bohužel zvykli, že mají okolo sebe lepší spoluhráče. A teď po nich chceme, aby oni byli těmi, co budou rozhodovat zápasy, střílet góly, bránit nejlepsí hráče soupeře. A ono to nejde...

Pravdou je, že je stavíme na jiné posty, že pokaždé hrají jinde. Přesto bychom se toho měli zhostit lépe. Nicméně učel je splněn, hrají všichni, kteří se nedostanou do ligové sestavy a nebo v ní hrají málo. Kvůli tomu jsme céčko vytvořili."