D - První výhra v sezóně | FK Čáslav mládež

D - První výhra v sezóně

21.09.2015 21:02

Ve čtvrtém mistrovském utkání se výhry dočkaly i dívky. Díky zlepšenému výkonu zvítězili 3:1.

FK Čáslav - Slavoj Vrdy 3:1 (2:1)

Branky: Grulichová, Zelingerová, Levová

Sestava: Feierfeil - Kopecká, Kunášková, Krulišová, - Levová, Černá, Jurášová - Grulichová

Střídali: Zelingerová, Kučerová

V dnešním zápase děvčata konečně nalezla sebevědomí.

Čáslavská děvčata dnes nastoupila proti týmu z Vrdů. Do zápasu šla s jistým sebevědomím a možná i proto děvčata vedla už ve 2. minutě zápasu, kdy do brány poslala míč Tereza Grulichová. Do konce 1. poločasu bylo ještě mnoho šancí na obou stranách, ale té pravé se chytila až  Nela Truksová a snížila ve 20 minutě náskok dívčího týmu. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a náskok opět navýšila střídající  Lenka Zelingerová ve 25 minutě na 2:1. Když se po přestávce dívky vrátily na trávník, i druhý poločas zahájily brankovým zakončením na konečných 3:1 díky samostatnému průniku Sáry Levové. Ačkoliv děvčata měla ještě mnoho možností na další brankové zakončení, chyběla přesná muška a klid.

mistrovské 12.11.2017 13:30 DFK Mnichovo Hradiště Venku