U13 Mladší žáci

U 10 - Exhibice CD KH - 1. místo

16.04.2015 14:01

Loučení s halovou sezónou obstaral turnaj na zimním stadionu v Kutné Hoře. A vedli jsme si úspěšně.

Turnaj do Kutné Hory jsme si jeli užít a dodatečně se rozloučit s halovou sezónou. A až na 1. poločas s Tupadly to bylo užívání příjemné neb kluci předvedli pěkné fotbalové momenty a jako bonus si odvezli i vítězství v tomto miniturnaji. Ve finále si zahráli s velmi obětavou a houževnatou Kutnou Horou, kterou nakonec zdolali až v prodloužení, i když v základní hrací době měli po pěkných akcích velké množství šancí a mohli zápas rozhodnout už tam.

Semifinále: FK Čáslav – Tupadly 4: 0 (0: 0) branky: Zedník, Spáčil, Strnad, Varga

Finále: FK Čáslav – Sparta Kutná Hora 1: 0 po prodloužení branka: Schablystyy ve 3. min. nastavení

Sestava: Stiburek, Kloc, Vančura, Paták, Strnad, Spáčil, Varga, Shablystyy, Šindelář, Zedník

mistrovské 31.10.2017 13:30 MFK Chrudim Venku