FK Čáslav - 1. FC Karlovy Vary | FK Čáslav mládež

Festival neproměněných šancí

23.03.2015 20:15

U 15 - Festival neproměněných šancí s Karlovými Vary

Tým U15 se ziskem tří bodů v utkání s posledními Karlovými Vary posunul na pátou příčku ligové tabulky a získal jistotu účasti v nadstavbové části v první šestce.

V posledním domácím utkání základní části žákovské ligy nastoupili naši nejstarší žáci proti poslednímu celku tabulky. V Karlových Varech probíhá filmový festival, v Čáslavi proběhl festival neproměněných šancí.  

FK Čáslav - 1 FC Karlovy Vary  3:0 ( 3:0 )

branky: Para ( Záhora ), Uher ( Záhora ), Para ( Záhora )

sestava:  Čermák D. ( 36. Duras ) - Brom ( 42. Zdeněk ), Vajgl, Procházka, E. Čermák - Para, Masopust, Jelínek, Vaněk ( 42. Kurka ) - Záhora ( 52. Stiburek ), Uher

       V prvním poločasu začali naši hráči velmi dobře a v první minutě vsítil Para první branku. V šesté minutě tentýž hráč nevyužil obrovskou šanci a v šetnácté minutě nastřelil Záhora tyč soupeřovi branky. Ve dvacáté minutě zachytil Brom u postranní čáry míč, přihrál ho Záhorovi, který uvolnil Uhera a vedli jsme o dvě branky. O tři minuty později Para sólem zvýšil na 3:0. Na konci prvního poločasu neproměnil Uher dvě obrovské příležitosti. Kaňkou utkání bylo zranění malíčku hostujícího brankáře, který si ho naštěstí " jenom " ošklivě vykloubil.

Ve druhém poločase se naši hráči předháněli, který z nich nedá vyloženější šanci a tak utkání skončilo pro hosty přijatelným výsledkem 3:0.   

"Spokojeni jsme se ziskem tří bodů, jinak to bylo utkání o dobývání brány a zahazování šancí. Nejdůležitější ale je jistota účasti v nadstavbové části s prvními šesti týmy v tabulce. Jednak si poměříme síly s kvalitnějšími týmy a nezanedbatelná je i poloha soupeřů. Protože do Varů bychom jet už nechtěli."    

© 2018, FK Čáslav - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑