U19 Starší dorost

U 15 - Patnáctka potvrdila výhru na Vyšehradu

19.08.2015 12:00

Vyrovnaný zápas plný dramatických momentů přinesl rozhodnutí v závěrečných patnácti minutách.

U 15 - FK Čáslav - FC Rokycany 5:2 (1:0)

Branky: Záhora 2, Zima, Bašek, Čermák

Sestava: Beran - Müller, Erben, Zima, Machka - Hladík, Tomíška, Altmann (63. Černý), Francl (55. Čermák) - Bašek, Záhora

Dramatický zápas plný soubojů, který jsme odstartovali neporměněnými šancemi v úvodu. Houževnatý soupeř bojoval o každý míč po celé ploše a v 1. poločase jsme nenašli odezvu na jeho aktivní napadání.

Vedení 1:0 v první poločase nám zajistil pohotovou střelou stoper Zima.

Opravdu hektických bylo závěrečných 15 minut mače. V 55. minutě kapitán Bašek z trestného kopu obstřeluje zeď a zvyšuje na 2:0. O tři minuty později hosté snižují na 2:1 a chtějí se vrátit do zápasu. V 60. minutě Tomíška posílá levou nohou míč za obranu a Záhora se v nabidnuté šanci nemýlí - 3:1. V 63. minutě Čermák vypíchne míč jednomu z obránců, položí si brankáře a dává do prázdné brány 4:1. V 67. minutě po výkopu brankaře Berana se míče zmocní Záhora a krásným přehozením uzavírá zápas z naší strany 5:1. V poslední minutě hosté kosmeticky upravují výsledek na 5:2.

Hezkou atmosféru po celý zápas nám zajistili účastníci fotbalového kempu, kteří neúnavně střídali bouřlivé povzbuzování s "mexickými" vlnami.

Hlavní trenér Milan Kormaník o tomto zápase: "V prvním poločase jsme měli velké problémy vyrovnat se s menšími rozměry hřiště UMT a hlavně s důslednou a agresivní hrou soupeře. V 2. poločase rozhodlo o našem vítězství úspěšné proměňování šancí."

mistrovské 24.09.2017 10:00 FK Dukla Praha Venku