Halový turnaj Skuteč

14.12.2014 18:35

U15 - Halový turnaj Skuteč

Dne 14.12.2014 se naši nejstarší žáci zúčastnili halového turnaje ve Skutči. Ve velmi silné konkurenci obsadili osmé místo.

Dne 14.12.2014 se naši nejstarší žáci zúčastnili halového turnaje ve Skutči, kde odehráli celý turnaj pod své možnosti a v turnaji skončili poslední. Postupně se ve skupině utkali s FK Pardubice B, FC Hradec Králové A a FK Náchod.

FK U15 - FK Pardubice B  4:2   branky : Uher, Záhora, Vajgl, Bašek

Do turnaje jsme vstoupili dobře a ve vyrovnaném utkání jsme lépe dokázali využít brankových příležitostí. Navíc dvě střely zastavila branková konstrukce hostujícího brankáře.

FK U15 - FC Hradec Králové A   2:3     branky : Uher, Vajgl

V tomto utkání byl soupeř celý zápas lepší, ale ještě dvě minuty před koncem jsme vedli 2:1. Poté nám soupeř vstřelil vyrovnávací branku. Naše prohra se zrodila 30 sekund před koncem zápasu, kdy po naší špatné rozehrávce jsme inkasovali a byli jsme smutnějším týmem.

FK U15 - FK Náchod   1:4    branka : Procházka

Hrubé podcenění soupeře, individuální chyby našich hráčů v obraně, hra bez pohybu, (ne) komunikace mezi hráči a špatná rozehrávka brankáře. Výsledek byl, že jsme bleskově prohrávali 0:4. Celý zápas jsme se nedokázali střelecky prosadit a zahazovali jsme spoustu vyložených brankových příležitostí. Tento zápas nás mrzel o to více, že jsme se nedostali do finalové skupiny.

Skupina o 5-8 místo

FK U15 - FK Pardubice A  2:2   branky : 2x Záhora

Herně vyrovnané utkání, kde jsme opět neproměňovali vyložené brankové příležitosti. Remízu jsme vydolovali až dvě minuty před koncem.

FK U15 - HFK Třebíč  5:7   branky : 3x Havrda, Uher, Vajgl

Prvních deset minut zápasu bylo v našem podání doslova tragických. Soupeři jsme nechávali hodně prostoru a ten nás trestal. Posledních pět minut jsme konečně začali hrát, soupeře jsme zamknuli na jeho polovině a vstřelili čtyři branky.

FK U15 - RMSK Cidlina  4:6   branky : Havrda, Uher, Procházka, Vajgl

Opět jsme zaspali začátek utkání a prohrávali jsme 0:3. Ještě jsme sice dokázali otočit stav na 4:3, ale po opětovném nepokrývání soupeřových hráčů jsme dostali tři branky na konečných 4:6.

Trenér : K turnaji mohu říct, že jsme velice slušně odehráli pouze tři zápasy. Zbytek zápasů byla v našem podání tragédie. Místo toho, aby jsme v základní skupině porazili FK Náchod, který jsme před čtrnácti dny v Třebši jasně přehráli 7:1, tak naši hráči nepochopitelně přistoupili k zápasu lehkovážně, soupeře podcenili a dostali studenou sprchu. V tomto rytmu nadále pokračovali až do konce turnaje. Výborný zápas s Pardubicemi a potom zase tragédie s Třebíčí a Cidlinou.