U13 Mladší žáci


I přes prohru U11 v prvním utkání na větším hřišti nezklamala

07.09.2015 21:40

I přes prohru U11 v prvním utkání na větším hřišti nezklamala

FK Čáslav C – Vrdy 0: 6 (0: 2)

První utkání na „šířku“ fotbalového hřiště odehrála čáslavská U11 v neděli 6. 9. proti Vrdům. Kluci se na utkání těšili, ale zároveň jsme byli plni očekávání, co nám hra na větším hřišti ukáže. A první dojmy nejsou špatné. I přes porážku jsme dokázali slušně kombinovat i přecházet v soubojích 1: 1, bohužel efekt v podobě tvorby příležitostí ke vstřelení branky z toho nebyl, neboť jsme některé dobře rozjeté akce nedokázali dokončit kolmou přihrávkou a náběhem do volných prostorů za obranu soupeře. Zde se ukázala zatím velká nezkušenost s hrou na větším hřišti, ale to se bude postupem času určitě lepšit. Další velký rozdíl byl v rychlosti a tvrdosti hry – tento důležitý faktor musí kluci přijmout a někteří v sobě musí též projevit mnohem větší odolnost ve hře. Přesto jsme 3 gólové šance měli – 2 x Strnad z bezprostřední blízkosti netrefil branku a v 1. poločase řešil Stiburek nájezd tří našich hráčů na brankáře soupeře přihrávkou do offside.

Pokud budou kluci na trénincích makat jako v posledních dvou týdnech (a ti, kteří nechodili i kvůli různým bolístkám, vše doženou), tak věřím, že se kluci budou rychle zlepšovat a třeba už na jaře Vrdy zle potrápíme!

Sestava: Kubín, Feierfeil (oba chytali dobře) – Ostrihoň, Rolenec, Šablystyy, Šindelář, Strnad, Kloc, Varga, Stiburek, Mariani, Miřácký, Zedník, Hruban


Příští utkání

přípravné 08.03.2018 18:00 Bohemia Poděbrady Doma

Kontakt na trenéra

Mgr. Jan Spáčil
724 349 287

Petr Rolenec

   

© 2018, FK Čáslav - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑