Letní soustředění dívek FK Čáslav | FK Čáslav mládež

Letos dívky vyrazily na letní soustředění s žáky FK Čáslav

31.07.2015 14:55

Letní soustředění dívek FK Čáslav

Dne 26.7. jsme vyrazily směr do Šumavské Šušice společně s Žáky FK Čáslav. Toto bylo první společné soustředění. Starší dívky absolvovaly několik tréninků s žáky a zahrály si i ve dvou přípravných utkáních. Mladší dívky se hlavně věnovaly technické průpravě ( zpracování, přihrávání, střelba) a samozřejmě i té fyzické.

Vyjádření trenérky: Cílem bylo hlavně stmelit kolektiv, což si myslím, že se nám povedlo a v neposlední řadě připravit děvčata na nadcházející sezonu 2015/2016. Máme ve svých řadách jak začátečníky tak i prokročilé dívky. U dívek , které přišly jako nové pilujeme hlavně techniku kopání. U těch, které již skušenosti s míčem mají, jsme se snažily o zkvalitněních již získaných dovedností. Důležité bylo, aby to dívky bavilo a u fotbalu zůstaly.

Tréninky probíhaly ve 3. fázích. Dopoledne - nácvik, odpoledne - použití získaných dovedností ve cvičeních, večer - regenerace. První den večer dívky absolvovaly kruhový trénink v parku s využitím laviček a dětského hřiště. Ostatní večery už patřily bazénovým radovánkám, regeneračním cvikům a protahování. Také jsme si udělaly výlet do okolí Sušice a to konkrétně na vrchol kopce Svatobor, který leží v 845m.n.m.. Zde jsme měli možnost se posunout ještě o 31,6m výše na Svatoborskou rozhlednu. Celý výstup byl 4,5km dlouhý a někteří si jej ještě o fousek prodloužily. Byl to fyzicky náročný výlet se startem v Sušici, která má 472m.n.m.. Není divu, že nám vyhládlo a tak jsme se těšily na převážně Českou kuchyni, kterou nám zajišťoval místní hotel.

Nyní se již dívky připravují na nadcházející sezónu na prvních trénincích s novou trenérkou ....   jdeme na to!


Příští utkání

mistrovské 12.11.2017 13:30 DFK Mnichovo Hradiště Venku

Kontakt na trenéra

Petr Kruliš

hlavní trenér starších žákyň
604 152 759
krulispetr5@seznam.cz

Stanislava Šindelářová

trenérka přípravky dívek
776 167 182

Pořadí Dívky

Sezóna
TýmSkóreBody

   

© 2018, FK Čáslav - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑