U17 Mladší dorost

U 15 - Liberec udělil Čáslavi lekci

10.09.2016 00:00

Po středeční předehrávce 18. kola zamířila čáslavská patnáctka k duelu do Liberce. Po třech vítězstvích v řadě přišla tentokrát vysoká porážka. A nutno podotknout, že zasloužená.

FC Slovan Liberec - FK Čáslav 4:0 (1:0)

branky: 17´Moc, 41´Flesner, 44´vlastní, 53´Knobloch p.k.

sestava: Vyhnánek - L.Altmann. Malý, Kubín, Koděra (62´ Březina) - Schovanec - Fišr (17´Honc), M.Altmann, Novák, Junek - Chábera (62´ Koudelka)

První poločas byl z naší strany velmi špatný. Sice jsme inkasovali jedinkrát, ale to bylo jediné pozitivní. Nebyli jsme schopni si přihrát, všude jsme byli pozdě. Obdržený gól byl ale výstavní - střela do šibenice se chytit nedala.

Druhou půli jsme začali lépe, chvíli to vypadalo, že se zvedneme. Jenže ve 41. min. se naši tři hráči koukali jak zblízka doráží Flesner, za tři minuty si Kubín dal vlastní gól po rohu a v 53. min. fauloval Vyhnánek a Knobloch penaltu se štěstím proměnil. Další šance už domácí neproměnili a protože my jsme na bránu pořádně nevystřelili, čtyřgólový výprask byl na světě.

"Utkání nám nevyšlo, nemá smysl se v něm nějak zvláť patlat. Liberec byl lepší, výhra s námi ho posunula na první místo tabulky. My jsme si štěstí vybrali, teď musíme zase začít makat. Čeká nás odveta s Jablonecem (v sobotu od 10:00 v Tanvaldu) a pak přijdou na řadu soupeři srovnatelní s námi."