DISCO PARTY S OLAFEM

23.01.2018 00:00

FK Čáslav dětem pořádá další zábavné odpoledne pro veřejnost. Nejde o nic menšího než o velkou zimní DISCO PARTY. A pozvali toho nejpovolanějšího na zimní radovánky - Olafa - největšího snow-mana show-mana.

U10 – Stříbrnou adventní neděli ozdobila přípravka zlatou medailí

Na pravidelný předvánoční halový turnaj zajížděla starší přípravka U10 do nedaleké Třemošnice. Nedělní adventní dopoledne nabídlo porovnání s týmy Pardubického kraje a Vysočiny, ze kterého vyšla naše přípravka vítězně. Nejprve porazila Horní Bradlo, Chrudim, oba domácí týmy, a prohrála pouze s Golčovým Jeníkovem. Bohužel tato porážka měla na závěr hořkou příchuť, a pokazila radost z celkového vítězství v turnaji.

U10 - Druhé místo z domácího halového turnaje

Na závěr podzimní sezóny uspořádal Okresní fotbalový svaz Kutné Hory halový turnaj starších přípravek. Do čáslavské haly BIOS, kde se turnaj odehrával, přijelo šest mužstev. Naše přípravka U10 měla možnost porovnat síly s Kutnou Horou A i B, Potěhami, Sázavou a Zručí. Turnaj se hrál systémem každý s každým. Naše přípravka si připsala čtyři výhry, a pouze jedinkrát odcházela ze zápasu poražena. V součtu všech výsledků jsme tak obsadili druhou příčku za celkem Kutné Hory A, která nás porazila nejmenším možným rozdílem, tedy 1:0. Naše přípravka se po celou dobu turnaje prezentovala pohlednou, dobře organizovanou hrou a bojovností. Do každého zápasu nastoupila s chutí a hnala se za vítezstvím. Odměnou jí byla nejen zmiňovaná konečná druhá příčka, ale i dvě individuální ocenění. Nejlepším střelcem turnaje se stal Matěj Vilímek, který nastřílel dohromady 9 branek. Nejlepším hráčem turnaje zvolili trenéři ostatních mužstev Petra Kováře. Z toho pohledu musíme brát turnaj za vydařený a budeme doufat, že v příštích soubojích s Kutnou Horou budeme úspěšnější.

U10- Zlato z halového turnaje v Říčanech

Na sobotní dopoledne měla starší přípravka naplánovaný další halový turnaj. Tentokrát zajížděla do Říčan, kde se ve sportovním centru Na Fialce konal turnaj starších přípravek, určený pro hráče narozené v roce 2007 a mladší.

U10 - Čtvrtí na halovém turnaji ve Skutči

Starší přípravka U10 odehrála v listopadu již třetí halový turnaj této sezóny. V moderní sportovní hale ve Skutči měla možnost porovnat síly převážně s týmy z Pardubického kraje. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 mužstev, které byly předem rozděleny do dvou skupin.

U10- Těsná prohra v pohárovém utkání

Ve středu odpoledne zajížděla starší přípravka do Uhlířských Janovic, kde odehrála svoje druhé podzimní utkání poháru OFS Kutná Hora.

HALLOWEEN

17.10.2017 00:00

HALLOWEEN

U10 - V šesti dokázala starší přípravka zvítězit na turnaji OFS v Malešově

V sobotu dopoledne odehrála starší přípravka U10 další kolo turnaje OFS v Malešově. Nominace na tento turnaj se nerodila vůbec lehce. Větší počet omluvenek a souběh utkání jak se starší přípravkou “B“, tak s mladšími žáky U11 zapříčinil, že jsme celý turnaj museli odehrát bez možnosti střídání.

U10- Prvenství na domácím hřišti

Po čtrnácti dnech měla starší přípravka opět možnost pořádat turnaj OFS. Na hlavním hřišti za příznivého počasí přivítala Kutnou Horu B a celek z Močovic.

halový turnaj 24.02.2018 09:00 MIDA Sport Cup - Pardubice Venku