RSSRSS

Novinky - U14

Zahraniční turnaj

06.12.2017 10:02

FK Čáslav přihlásil své týmy U15 a U14 na mezinárodní turnaj Amfora Cup v Chorvatsku.

U14 - Nominace na Tempo a info k rozlučce

V neděli sehrajeme poslední utkání v tomto kalendářním roce, nominaci a informace k rozlučce naleznete v článku.

U14 - Jihlava nás poslala z hrušky na zem

Po utkání v Mladé Boleslavi, kde jsme odehráli velmi dobré utkání se slušným výsledkem, jsme do Jihlavy jeli napodobit týden starý výkon. Bohužel se nám vůbec nevyvedl druhý poločas.

U14 - Čtrnáctka remizovala v Mladé Boleslavi

Velmi dobrým výkonem se prezentovala čtrnáctka na půdě desáteho celku České žákovské ligy. O cenný skalp přišla během dvouminutového výpadku ve druhém poločasu.

U14 - Čtrnáctka zdolala Chrudim, céčko vyhrálo poslední mistrák

K dalšímu přípravnému utkání si čtrnáctka pozvala tradičního soupeře - MFK Chrudim. Tomu měla co vracet, v mistráku obdržela bůra. Hned poté na umělou trávu nastoupilo i céčko a pohárovým duelem se Zručí zavíralo sezónu.

U15, U14 - Hokej

06.11.2017 17:11

V rámci pestrosti vkládáme mezi fotbalové tréninky hokej. Každé úterý od 15:00 do 16:15 máme k dispozici ledovou plochu na čáslavském zimním stadionu.

U 14 - Céčko vyhrálo v Uhl. Janovicích, čtrnáctka dostala příděl na Dukle

Zatímco céčko hrálo pohárové utkání v Uhl. Janovicích a se soupeřem si poradilo i díky dvěma gólům kapitána Kotrby, první tým inkasoval devět branek od lídra skupiny A - Dukly Praha.

U 14 - Nominace na víkendová utkání

Přípravné utkání na Dukle a pohárové v Uhlířských Janovicích sehrajeme v sobotu 4.11.

U14 - Třígólová výhra v Nymburce

Duel na nymburském hřišti přinesl souboj týmů z opačných pólů tabulky. Bohužel na kluzkém hřišti se rozdíly smazaly a přestože jsme utkání výsledkově zvládli, domácí svou bojovností hosty nenechali vyhrát vysokým rozdílem. Třígólová výhra však znamená, že čáslavská čtrnáctka přezimuje v popředí tabulky divize žáků, skup. D.

U14 - Žiško vystřelil výhru nad Cidlinou

Výborný výkon v posledním domácím utkání žákovské divize podali žáci U14 a zaslouženě si připsali tři body do tabulky.

přípravné 10.12.2017 11:30 Tempo Praha Doma