U17 Mladší dorost

Písek

02.04.2016 22:05

U 14 - Prohra s Pískem v posledním kole základní části

Před nadstavbou, kde na tým čeká deset utkání, inkasovali čáslavští hráči nepříjemný políček v podobě šesti branek v síti. Druhý tým tabulky byl nad síly domácích a trestal chyby v obraně.

FK Čáslav - FC Písek  3:6 (2:4)

branky domácích: 2x M. Altmann, Schovanec

sestava: Vyhnánek (36´ Kocprd) - Batelka, Zima (36´ Malý), Kubín, Novák (36´ L. Altmann) - Schovanec (55´ Vávra) - Čermák, M. Altmann, Junek, Fišr (43´ Miláček) - Chábera (36´ Chlubna)

Těžký protivník čekal v posledním kole na domácí borce. Předzápasová příprava v hlavách domácích hráčů určitě nezůstala, protože během úvodních šestnácti minut dělali všechno přesně obráceně. Chyběl důraz, osobní odvaha, zodpovědnost při bránění, mluvení....vše na co jsme před utkáním nejvíc apelovali.

Hned v první minutě přišla chyba obrany a před útočníkem Písku zívala volná brána. Domácí se vrhli do útoku s cílem vyrovnat, jenže v 6. minutě to bylo po dalším brejku 0:2. No a protože i třetí střela na bránu skončila v sítě, bylo to v šestnácté minutě na ručník. A přitom to byli dmácí, kteří měli převahu. Bohužel každý brejk hostí byl nebezpečný a míč končil v síti. Ve 20. minutě se trefil M.Altmann a na pár minut zažehl plamínek naděje. Ještě ve 30. min. ho přiživila Schovancova trefa do černého - 2:3. Bohužel v poslední minutě chybovali stopeři a soupeř trestal - 2:4.

Druhý poločas začal podobně jako první - nakopávaný centr před bránu tečoval hlavou Fišr za záda bezmocného Kocprda - 2:5. Po obdržené brance si domácí vytvořili tlak a zkoušeli alespoń snížit. To se jim povedlo až v 58. minutě díky povedené pumelici M. Altmanna. Konečnou podobu skóre dala střela píseckého hráče pět minut před koncem utkání, terá přelítla Kocprda - 3:6.

"Inkasovali jsme v posledních dvou utkáních 10 branek a to je moc. Dopředu to špatné není, ale bránění celého týmu je momentálně špatné. A přitom jsme měli nejsilnější možnou sestavu. Co mě těší je, že máme díky umístění v tabulce U15, možnost odvety. Ať si kluci užijí kvalitní utkání."