Na závěr přišla výhra

06.06.2015 20:31

U15 - Výhra v Benešově na závěr sezóny

Rozloučení s žákovskou ligou a žákovským fotbalem "patnáctky" zvládly. Celkové šesté místo ligové tabulky je úspěchem.

SK  BENEŠOV -  FK  ČÁSLAV   0:1 (0:0), branka : Stiburek

V posledním utkání nadstavbové části žákovské ligy se naši nejstarší utkali s týmem Benešova, který ještě letos neporazili a po kvalitním výkonu celého mužstva v čele s Čmeldou Čermákem vybojovali první a zároveň poslední vítězství v nadstavbě a tím se rozloučili se žákovskými soutěžemi.

Sestava : David "Čmelda" Čermák - Eda Čermák, Daniel "Camel" Uher, Alan Záhora, Ondřej "Bebí" Jelínek - Miloslav   " Pomelo" Procházka, Matěj " Masy" Masopust, Miroslav " Kury" Kurka, Daniel "Bromič" Brom, Vladimír Para K - Filip " Filda " Stiburek. Střidali - Václav Bašek, Jakub "Havlis" Havlík, Tonda Duras 

Utkání začalo předzápasovou poradou trenéra, vedoucího mužstva a zkušených hráčů, kdy trenér nechal hráčům vybrat posty pro sebe a pro své spoluhráče a vedoucí mužstva vypsal " motivační prémie pro hráče ".

První poločas se nesl v duchu hry mezi dvěma vápny bez šancí, kdy soupeř se snažil nakopávat míče za obranu a chodit do brejkových situací. Naštěstí tuto taktiku úspěšně přerušoval brankář Čermák svojí vysunutou hrou a včasnými výběhy. Ve 29. minutě zneškodnil Čermák únik domacího hráče. Ve 33. minutě vystihl Uher špatnou rozehrávku soupeře, obešel brankáře a z úhlu vystřelil, avšak obránce z brankové čáry míč vykopl do bezpečí. Ve 34. minutě po naší standartní situaci se hra dostala rychle na naší polovinu, kdy hráč Benešova napřáhl z 30 metrů a orazítkoval naše břevno. Míč se odrazil do zad Čermáka naštěstí do autu.

Druhý poločas byl už bohatější na brankové příležitosti a branku, ale za silnější provaz  tahali naši hráči. Ve 37. minutě Alan Záhora začal "nadělovat" dlouhé a přesné pasy na naše hráče a jeden přistál na noze Procházky, který obloučkem přehodil nejen brankaře, ale i branku. Ve 39. minutě opět poslal Záhora dlouhý pas do šestnácky soupeře, kde se ve schrumáži nejlépe orientoval Filip Stiburek ( vrdovský Neymar ) a poslal naše hráče do vedení. Ve 40. minutě kopal Masopust roh, po kterém  se k němu míč vrátil. Ten ho poslal Uherovi, který obešel protihráče a prostrčil ho opět na Masopusta a ten nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Ve 45. minutě měl soupeř jedinou vážnou útočnou akci, kdy běželi tři hráči Benešova proti Záhorovi, ale naštěstí se domácí hráč "nepodělil" o míč a vystřelil na připraveného Čermáka. V 50.minutě sklepl Masopust dlouhý pas od Záhory k Procházkovi, který stačil vystřelit, avšak domácí obránce stačil míč zblokovat na roh. V 55. minutě Para uvolnil do "uličky" Procházku a ten nastřelil brankáře do těla. V téže minutě opět poslal Záhora dlouhý a přesný centr na střídajícího Baška, ale ten hlavou namířil míč nad bránu. Do konce druhého poločasu se již nic vážnějšího neudálo. Naši v poklidu kontrolovali ve velkém žáru hru, nepustili soupeře do tlaku a rozloučili se zaslouženou výhrou.   

© 2018, FK Čáslav - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑