Slibný úvod nepokračoval, iniciativu převzala Chrudim | FK Čáslav mládež

U14 Starší žáci


U12 - Slibný úvod nepokračoval, iniciativu převzala Chrudim

08.08.2015 17:09

U12 - Slibný úvod nepokračoval, iniciativu převzala Chrudim

Tři tréninkové jednotky a po nich hned přípravný zápas. Taková byla náplň vůbec prvního společného týdne nově se tvořícího ligového týmu U12 FK Čáslav. V sobotu 8. srpna zavítala na stadion do Vodrant Chrudim.

Za začátku to ani moc nevypadalo, že se domácí fotbalisté teprve sehrávají. Do soupeře se pustili s nasazením a po gólech R. Hlouchové a M. Hájka vedli 1:0, respektive 2:1. Pak ještě nabídli několik neproměněných brankových příležitostí, ovšem druhá polovina utkání, které se hrálo vzhledem k prázdninovému času a menšímu počtu hráčů pouze na jednom hřišti, už patřila soupeři.

Ten díky lepší fyzické kondici převzal iniciativu a zvrátil výsledek ve svůj prospěch, když čáslavským mladším žákům nedal šanci zejména v závěrečné pětadvacetiminutové třetině. Nemluvě o tom, že gólman P. Kosprd uchránil svůj tým ještě od většího gólového přídělu.

„Podstatnější než výsledek pro nás bylo vidět poprvé naše hráče při zápasovém vytížení. Ukázalo se, že budeme mít na čem stavět, ale také na čem pracovat,“ shodli se trenéři FK Čáslav Roman Masopust a Luboš Hájek. Ti své nové svěřence ještě lépe poznají od 9. do 14. srpna na soustředění na Smejkalově boudě v Kněžicích u Vrchlabí.

FK Čáslav – MFK Chrudim 2:5 (1:0, 1:2, 0:3)
- branky Čáslavi: R. Hlouchová, M. Hájek

Čáslav: P. Kosprd - J. Hadrovský, Š. Tvrdý, M. Kozlík - D. Howard, B. Hlavinka, M. Hájek - F. Moc. Střídali: A. Houfek, R. Hlouchová, L. Secký, O. Mészároš, L. Krupička, L. Kubín, M. Kotrba. Trenéři: R. Masopust, L. Hájek. (lh)


Příští utkání

přípravné 18.02.2018 11:45 FK Příbram Venku

Kontakt na trenéra

Václav Vondra
728 323 878

Vratislav Junek
774 590 599
z
 Ivana Houfková
737 243 915
 

Pořadí U14

Sezóna
TýmSkóreBody

   

© 2018, FK Čáslav - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑