Po zimní přestávce si hráči znovu užili zápasovou atmosféru

Čáslav - Vlašim 4:4 (0:0, 2:3, 2:1)

Sestava: Beránek, Málek - Píška, Vančura, Zavadil, Paták, Spáčil, Hybler, Čertek, Vondra, Rais, Šolta, Švanda, Adam

Branky: Paták 2, Švanda, Hybler

Kvůli velké absenci (nemoc, hory) hráčů v týmu U13 muselo vždy několik našich hráčů vypomoci svým starším kamarádům na vedlejším hřišti.

Celý zápas se hrálo ve svižném tempu, které s sebou přineslo i mnoho nepřesností. Po bezgólové první třetině začali lépe druhou třetinu hosté z Vlašimi. Díky špatnému přistupování hráčů a nedůrazu v osobním soubojích šli do vedení 0:2. O srovnání skóre se postaral nejdříve Paták po přihrávce mezi obránci od Vančury. Druhou branku vstřelil Švanda, který byl ve správnou chvíli na správném místě po rohovém kopu. Hosté znovu přidali na aktivitě a znovu odskočili na rozdíl dvou branek.

Závěr zápasu patřil domácím. Na 3:4 snižil přesnou střelou Paták. Vyrovnání přišlo po individuální akci Patáka, kterou gólově zakončil Hybler.

Všichni hráči si zaslouží uznání, jejich minutové vytížení bylo kvůli výpomoci u týmu v U13 opravdu vysoké.

přípravné 22.02.2018 16:15 FK Kolín Venku