U14 Starší žáci


U 11 - Po poctivém a kvalitním trénování se dostavil úspěch

26.02.2015 07:35

U 11 - Po poctivém a kvalitním trénování se dostavil úspěch

V sobotu 21.2 2015 jsme se vydali na halový turnaj do Sázavy. Potkalo se zde 6 soupeřů, některé jsme znali, jiné poznávali.

Halový turnaj Sázava.

Pro kluky byl nejzajímavější tým Sokol Ostředek, který měl ve svých řadách několik děvčat, bohužel to byl soupeř nejslabší, my se s ním potkali hned v prvním zápase a během 15. minut jsme mu nastříleli 4 branky, 3x se trefil Patrik Kapounek a jednu branku umístil i Kotrba. Soupeře jsme na svou polovinu skoro nepustili a náš brankář byl bez práce.

Druhý zápas s týmem Uhlířských Janovic byl vyrovnanější, v 8´se trefil Zoul, ale hned poté svou šanci proměnil i soupeř, do 12´byl zápas nerozhodný o vítězství rozhodl opět Zoul.

V zápase se Suchdolem jsme hru ovládali také, pojistili jsme si to v 5´a 8´pěknými střelami Zoula a Tvrdého a pak už jen hru udržovali.

Nejhezčí a nejnapínavější bylo utkání s Graffinem Vlašim, hned ve 3´jsme o jednu branku prohrávali, v 5´srovnal Kapounek na 1:1, v 7´opět Kapounek zvýšil na 2:1, začali jsme se radovat z výhry, bohužel ve 14´nás soupeř odměnil za nepozornost a vyrovnal na konečných 2:2.

V posledních dvou zápasech jsme měli absolutní převahu. Sázavě jsme nastříleli 4 branky a Jawě Pecerady do sítě kluci umístili dokonce míčů 6.

Jako první jsme měli odehrané všechny zápasy a už jsme jen s napětím čekali na výsledky soupeřů. Šlo nám hlavně o hru Vlašimi, po naší dohrávce jsme měli totiž stejné skóre, stejný počet nastřílených i obdržených branek. Body Vlašimi vzal až Suchdol, naši kluci věděli, že pokud Suchdol vyhraje nebo i jen remizuje, budeme mít zlato, začali fandit Suchdolu, stejně tak i rodiče, kteří při posledních minutách zápasu nevydrželi sedět a všichni společně jsme čekali na závěrečný hvizd rozhodčího. Souboj skončil remízou a pro nás to znamenalo nejvyšší ocenění. Bylo hezké sledovat radost kluků.

V tomto turnaji se do hry zapojili i hráči, kteří budou reprezentovat klub od příští sezóny. Do branky se místo Šejvla (byl na lyžařském kurzu) postavil Matěj Mach z Tupadel a v poli se zapojili Patrik Kapounek a Lukáš Kubín, kteří už s námi chodí i trénovat. Patrik Kapounek si vedle zlaté medaile vystřílel i korunu krále střelců a stal se nejlepším střelcem turnaje.

Všechny kluky musíme pochválit, bojovali, plnili všechno, co se po nich chtělo a to první místo si po právu zasloužili.

Sestava: Mach – Tvrdý, Mikan, Meszároš, Zoul, Krupička, Kotrba, Chmelař, Trtík, Kapounek, Kubín, Resl

Čáslav – Sokol Ostředek 4:0 (3x Kapounek, Kotrba)

Čáslav – Uhl. Janovice 2:1 (2x Zoul)

Čáslav – Družba Suchdol 2:0 (Zoul, Tvrdý)

Čáslav – Graffin Vlašim 2:2 (2x Kapounek)

Čáslav – Kavalier Sázava 4:0 (Zoul, Kotrba, Krupička, Tvrdý)

Čáslav – Jawa Pecerady 6:0 (2x Chmelař, Kapounek, Mikan, Resl, Kubín)


Příští utkání

přípravné 18.02.2018 11:45 FK Příbram Venku

Kontakt na trenéra

Václav Vondra
728 323 878

Vratislav Junek
774 590 599
z
 Ivana Houfková
737 243 915
 

Pořadí U14

Sezóna
TýmSkóreBody

   

© 2018, FK Čáslav - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑