U15 Starší žáci

U 12 - Mladé Boleslavi jsme nevstřelili ani branku

27.04.2015 22:22

Souboj s prvním celkem tabulky, který se dělí o první příčku s Hradcem Králové, nevyzněl pro domácí moc dobře. Bohužel výsledek ovlivnil slabší výkon první sedmičky.

FK Čáslav – FK Mladá Boleslav 0:6, 0:1, 0:6, 0:0

Sestavy:  Skalický (40´ Vlček) – Vorel, Mužátko, Válek – Vondra, Nový, Šveřepa – Miláček
                    střídali: Hlavinka, Houfek, Klepáč
                 Duras (20´Vlček) – Nykodým, Špičák, Hladík – Gonda, Štoček, Krška – Machů
                      střídali: Hájek, Čálek

Souboj s prvním celkem tabulky, který se dělí o první příčku s Hradcem Králové nevyzněl pro domácí moc dobře. Bohužel výsledek ovlivnil slabší výkon první sedmičky.

Ta do utkání vstoupila hrozivě a během prvních deseti minut dvakrát inkasovala. Korigovat mohl Miláček, ale sám před brankářem ukvapeně střílel příliš brzy. Hosté roztáčeli kolotoč skvělé kombinace a domácí hráči působili velmi zakřiknutě. Skóre narostlo až na hrozivých 0:6.

Druhá sedmička naopak příkladně bojovala a inkasovala jediný gól a navíc z pokutového kopu. Hráči mohli vyrovnat, ale ani jednu šanci se nepodařilo proměnit.

Druhý poločas byl z pohledu první sestavy stejný jako ten první. Rychlá inkasovaná branka a pak kolotoč mezi 15. a 23. a čtyři inkasované góly. Skóre se zastavilo na poměru 0:6, čáslavské šance opět zůstaly nevyužity.

I druhý poločas se nesl ve znamení dobré domácí obrany a výborného výkonu gólmana Durase. Nezaháleli ani domácí a i ono si vytvořili několik dobrých šancí. Bohužel ani jedna brankou neskončila a tak se zrodila málo vídaná remíza 0:0.

„Druhá sedmička si zaslouží pochvalu za bojovný výkon. Soupeř byl kvalitní, ale měli bychom určitě zahrát povedenější utkání. Zejména směrem dopředu je to špatné, když nedáme ani branku.“

mistrovské 24.09.2017 10:00 FC Sellier&Bellot Vlašim Doma