U15 Starší žáci

U 12 - Osmnáct branek v chrudimských sítích

22.02.2015 17:27

V sobotu dopoledne se utkali žáci U12 s tradičním soupeřem z Chrudimi. Podobně jako na podzim v ligovém utkání domácí jasně dominovali a nastříleli 18 branek.

FK Čáslav – MFK Chrudim 4:0, 5:0, 6:1, 3:2

Branky: 3x Miláček, Gonda a Machů, 2x Nový, Stieber a Klepáč,  1 x Mužátko, Šveřepa, Čálek

Sestavy: Skalický (Duras) – Mužátko, Březina – Medřický, Nový, Piška – Klepáč, Miláček   stř. Stieber, Smejkal

Duras (Vlček) – Špičák, Nykodým – Šveřepa, Štoček, Gonda – Machů, Čálek     stř. Válek, Hladík

První sedmička nastoupila se čtveřicí nových hráčů roč. 2004, kteří připadají v úvahu pro další ročník žákovské ligy. První dvacetiminutovka byla vyrovnaná, ale poté začala úřadovat zkušená osa Mužátko, Nový, Miláček a poslala domácí do čtyřbrankového vedení. Ve druhé půli se střelecky přidal i Stieber a první sedmička nastřílela dalších šest branek.

Druhá sestava v první půli od začátku dominovala a vstřelila pět branek. Druhý poločas už takový nebyl a zřejmě i díky podcenění soupeře skončil „jen“ 3:2. Na některých hráčích bylo patrné, že z nich soupeř stoprocentní výkon nedostal.

„Utkání pro nás splnilo účel, soupeř je slabší, ale snažil se hrát. Kluci hráli v klidu, bez nervů, někdy až lehkovážně. Slušný výkon podali všichni čtyři nováčci. Proti Pardubicím, se kterými hrajeme v sobotu od 11:30, chceme vyzkoušet další mladé hráče.“

přípravné 17.11.2017 10:00 Meteor Praha Doma