U15 Starší žáci

U 12 - Přípravné utkání s Pardubicemi

28.02.2015 20:43

Velmi silný soupeř zavítal do čáslavských Vodrant. V ligové tabulce jsou Pardubice třetí, dva body před čtvrtými domácími.

Stř. Čálek, Hladík

A na hřišti to bylo od začátku patrné. Domácí poslal na prvním hřišti do vedení Miláček již ve druhé minutě, jenže za tři minuty bylo vyrovnáno. V deváté minutě kopali hosté penaltu a vedli. V pátnácté to bylo již 3:1 pro hosty a na konečných 3:2 upravil opět Miláček po přihrávce Nového. Na druhém hřišti to bylo vyrovnané i ve skóre. Za Čáslav vyrovnával Machů na 1:1.

Ve druhé půli se na prvním hřišti nejprve prosadila akvizice kutnohorské Sparty Filip Moc. Hosté vyrovnali, ale dvě branky Mužátka poslali domácí do dvoubrankového vedení. To bylo zmírněno se závěrečným hvizdem na 3:2 brankou po závaru před výborným Skalickým. Druhá sedmička se tentokrát neprosadila a třikrát inkasovala.

„Musím říct, že jsme čekali horší výkon. Kluci nás mile překvapili. V první sedmičce jsme vyzkoušeli hráče z Kutné Hory, kteří utkání zvládli bez problémů a zaslouží pochvalu. Stejně tak i gólman Kosprd. V dalším utkání zajíždíme v sobotu do Havl. Brodu.“

přípravné 17.11.2017 10:00 Meteor Praha Doma