U15 Starší žáci

U 12 - Prohra s Jabloncem nezkazila radost z 5. místa ČŽL

06.06.2015 22:13

Vynikající páté místo obasadili dvanáctiletí hráči po dvaadvaceti kolech České žákovské ligy. Oslabená sestava ale na Jablonec nestačila.

FK Čáslav - FK Jablonec 2:5, 0:1, 0:1, 1:1

branky: Vondra, Miláček, Březina

sestavy: Duras (40´ Skalický) - Houfek, Mužátko, Šveřepa - Vondra, Nový, Klepáč - Miláček   stř. Secký, Hadrovský

Skalický (40´ Vlček) - Nykodým, Březina, Hladík - Čálek, Štoček, Gonda - Machů      stř. Hájek, Krška

K poslednímu ligovému utkání sezóny 2014/15 nastoupili hráči kategori U12 ve Vodrantech proti Joblonci. Před utkáním již bylo jasné vynikající páté místo právě před hosty z Jablonce.

Ti do utkání vlétli ve velkém stylu a během pár minut vedli na hřišti A o dvě branky. Pak se sice parádně trefil Vondra, ovšem hosté dvěma góly uskočili na tříbrankové vedení. A protože se i na hřišti B soupeř dostal do vedení, o vítězi bylo rozhodnuto velice rychle. Na hřišti A proměnil po faulu na Šveřepu pokutový kop Miláček, Jablonec se ale trefil také. Po prvním poločasu hosté vedli 2:6 (2:5, 0:1).

Ve druhé půli se v úmorném horku hra vyrovnala a moc branek nepadalo. Na hřišti A čarovali gólmani. Jedinou branku tak vstřelil Jablonec těsně před koncem, domácí své velké šance zahazovali. Na hřišti B Jablonec také vedl, ale Březina dokázal vyrovnat. Skóre druhého poločasu ta bylo 1:2 (0:1, 1:1).

"Dnes jsme byli citenlně oslabeni ztrátou tří obránců. Zejména zraněný Špičák chyběl. V sestavě se tak objevili čtyři hráči roč. 2004 a jeden 2005. Z toho pohledu se prohra nejeví nijak tragicky, přesto jsme mohli podat lepší výkon.

Do konce června nás ještě čeká dvoudenní turnaj v Šardicích, kam odjíždíme v pátek a kde máme přihlášeny dva týmy. A končíme 20.6. turnajem ve Vrdech."

přípravné 17.11.2017 10:00 Meteor Praha Doma