U 12 - Střelci Miláček s Machů táhli tým za povinným vítězství

FK Čáslav - FK Náchod 4:1, 2:1, 5:2, 2:2

Branky: 4x Miláček, 3x Machů, 2x Junek a Březina, Šveřepa, Klepáč

Sestavy:  Skalický (20´Vlček) – Tvrdý, Mužátko, Březina – Šveřepa, Junek, Nový – Miláček    Vondra, Houfek

Duras (40´ Skalický) – Hladík, Špičák, Válek – Krška, Štoček, Gonda – Machů      Klepáč, Čálek

V utkání s Náchodem bylo pro hráče „dvanáctek“ zápasem, ve kterém si mohli vrátit sebevědomí po porážce od Mladé Boleslavi. A úvod byl také naprosto v čáslavské režii. V první minutě skóroval na jedné straně Machů, na straně druhé o chvíli později mířili přesně Miláček a brzy po něm i Březina. Tříbrankové vedení domácí trochu ukolébalo. Náchod dokázal na jednom hřišti vyrovnat, ale na tom druhém Junek dvěma góly zvýšil skóre. Do poločasu pak domácí na hřišti B strhli vedení na svou stranu a na hřišti A Náchod kosmeticky upravil skóre na 4:1 z pohledu domácích.

Druhá půle byla podobná. Áčku se zejména díky střelecké potenci Miláčka dařilo a svoje druhé miniutkání tentokrát vyhrálo 5:2. Zato na hřišti B byl boj až do konce a zrodila se remíza 2:2, na které se střelecky podíleli Machů a Klepáč.

„Utkání mělo vcelku jednoznačný průběh. Je škoda, že někteří hráči hrají jakoby bez zájmu, z povinnosti. To jejich výkony snižuje. Tentokrát to soupeř nebyl schopen potrestat. V pátek nás čeká Cidlina a my se stále na dálku pereme s Viktorkou o třetí místo, takže chceme nastřílet co nejvíce branek.“

přípravné 17.11.2017 10:00 Meteor Praha Doma