U15 Starší žáci

U 12 - Tři výhry v miniutkáních nad Viktorií Žižkov ještě neznamenaly celkovou výhru

06.09.2014 19:53

K Čáslav - Viktoria Žižkov 1:0, 1:0, 2:0, 1:5

Branky: 2x Krška, Miláček, Nový, Machů

Sestavy:  Vlček (Skalický) – Tvrdý, Mužátko, Březina – Vondra, Miláček, Čálek – Krška    stř. Houfek

Duras (Vlček) – Válek, Špičák, Gonda – Nový, Štoček, Machů – Klepáč           stř. Nykodým

Kvalitní soupeř zamířil v horké sobotní dopoledne do čáslavských Vodrant. Domácí, kteří jasně zvítězili v úvodním kole v Kolíně, stále postrádali Junka, Šveřepu a Vorla a v pátek k nim přibyl i Hladík, který si zlomil prst na ruce.

Áčko svůj zápas odbojovalo. Za šedesát minut nedostalo branku, kluci makali od začátku do konce. Fotbalovost tentokrát nahradila bojovnost, absence Junka je přeci jen citelná. Ve středu zálohy ho výborně nahradil Miláček, který rozhodl první poločas střelou po Čálkově centru. Ve druhé půli vyšly dva brejky Krškovi, který vstřelil obě branky. Gólů mohl dát více, ale v dalších akcích již tak přesný nebyl.

Béčko vstoupilo do utkání také parádně. Ve druhé minutě unikl Nový obraně a navázal na čtyřgólové představení z Kolína – 1:0. Branka to byla vítězná, byť několik dalších šancí zůstalo nevyužito. Bohužel béčku nevyšel druhý poločas. Hosté šli do vedení 0:2, na které ještě reagoval brankou Machů – 1:2. Bohužel přišla kritická desetiminutovka, během které jsme inkasovali tři branky a přišli tak o celkové vítězství.

„Napínavé utkání, tři výhry, bojovnost, pěkné branky – co víc si přát. Zasloužená remíza, hosté byli malinko fotbalovější a my zase bojovnější. To bohužel neplatilo ve druhé půli pro druhou sestavu. Celkový výsledek utkání byl jako na vážkách. Poločasové vedení 2:0, poté 3:1, 4:3, ale taky 4:5 a nakonec remíza 5:5. V poslední minutě jsme mohli výsledek zlomit v náš prospěch, na obou hřištích jsme zahrávali rohový kop, ale branka nepadla. Jsem rád, že jsme s kvalitním soupeřem odehráli vyrovnané utkání a těšíme se do Trutnova.“

mistrovské 24.09.2017 10:00 FC Sellier&Bellot Vlašim Doma