U15 Starší žáci

U 12 - Utrápené vítězství nad Chrudimí

13.04.2015 23:04

Nečekané problémy měly "dvanáctky" při honbě za dalšími body. Tradičního soupeře z Chrudimi tentokrát nedokázaly výrazně rozstřílet a zvítězily o pouhé dvě branky.

FK Čáslav – MFK Chrudim 2:0, 1:3, 2:2, 2:0

Branky: 2x Miláček, Houfek, Mužátko, Krška, Machů, Gonda

Sestavy:   Duras – Vorel, Mužátko – Vondra, Nový, Šveřepa – Miláček, Houfek    stř. Hladík

Skalický – Špičák, Březina – Krška, Štoček, Gonda – Čálek, Machů     stř. Nykodým, Válek

Soupeře, kterému jsme na podzim i v zimě řádně naložili, jsme přivítali v sobotu dopoledne. Gólové hody se tentokrát nekonaly a soupeř nás málem obral o body.

První sestava si sice vynutila tlak, ale hosté neustále hrozili rychlým brejky. První poločas se z řady šancí ujali jen dvě – nejprve se Houfek dostal k odraženému míči a nekompromisně zakončil- 1:0. Druhou branku vstřelil Miláček po přihrávce Vondry. Jinak se hráči utápěli v individuálních řešeních situací. Duras musel několikrát zasáhnout aby udržel čisté konto.

Druhá sedmička do utkání špatně vstoupila. Soupeř si vytvořil tlak a několik šancí. Postupně se hra vyrovnala, ale hosté dokázali vstřelit dvě branky. Odpovědět stačil Krška, ale to bylo vše. Zbytečný gól přišel ještě v závěru první půle.

Ve druhém poločas měl tým vedený trenérem Mužátkem územní převahu, ale velmi rychlý hráč Chrudimi neustále zlobil. Hosté se dostali do vedení, Miláček s Mužátkem dokázali výsledek otočit. Hosté nakonec uhráli spravedlivou remízu.

Sestava vedená trenérem Štočkem byla tentokrát úspěšnější. Machů a Gonda ji vystřelili dvougólové vítězství, které znamenalo i celkovou výhru právě o dvě branky.

„Soupeře jsme podcenili,“ shodli se oba trenéři:“ Místo kombinací jsme to tahali sami, navíc jsme se nesrovnali ani s povrchem. Ale to k tomu patří, soupeř hrál slušně a my máme před sebou podstatně těžší zápasy.“

mistrovské 24.09.2017 10:00 FC Sellier&Bellot Vlašim Doma