U15 Starší žáci

U 12 - V souboji o třetí místo jsme nestačili na domácí Pardubice

19.04.2015 23:09

Souboj o třetí místo v tabulce vyzněl jednoznačně lépe pro domácí tým, který nastřílel čáslavským mladíkům šestnáct branek.

FK Pardubice - FK Čáslav 3:0, 4:0, 5:2, 4:2

Branky: Mužátko, Houfek, Krška, Válek

Sestavy: Duras(20´Vlček) – Šveřepa, Mužátko, Vorel – Nový, Junek, Vondra – Klepáč  stř. Houfek, Koudelka

Skalický (40´ Duras) – Nykodým, Špičák, Válek – Čálek, Štoček, Gonda – Machů   stř. Krška, Hladík

V první půli ani jedna čáslavská sestava nedokázala dát gól. Soupeř nás jasně přehrával na obou stranách a spíše jen štěstí zabránilo ještě většímu brankovému přídělu.

Druhá půle se nesla v podobném duchu. Jen domácí občas polevili v bránění a Čáslav toho čtyřikrát dokázala využít. Domácí ale skóre postupně navyšovali a nakonec obě sedmičky porazily hosty 8:2. Celkový výsledek odpovídá dění na hřišti.

„Do utkání jsme nastoupili bez tradičních opor – nemocných Miláčka a Březiny. Musel tak naskočit Junek a vypomohl Koudelka.

Utkání klukům ukázalo, že mají pořád na čem pracovat a že bez poctivého tréninku to samo nepůjde. Dneska jsme si sáhli na dno sil. Běhali jsme hodně bez míče a to je těžké. Velký problém nám dělal i důraz v osobních soubojích.

Velký pozitivem utkání byl jen návrat Míry Vlčka do brány. Čáslavský gólman se vrátil po závažném zákroku a důležitější než výsledek je zdraví.Teď nás čeká Mladá Boleslav a to bude ještě těžší písemka.“

přípravné 17.11.2017 10:00 Meteor Praha Doma