U17 Mladší dorost

U 13 - Herní trápení s Kolínem rozhodl hattrickem Čermák

11.05.2015 21:27

Kvůli malešovskému turnaji sehráli své mistrovské utkání mladší žáci FK Čáslav netradičně v pondělí. A v derby utkání přivítali mladší žáky FK Kolín.

FK Čáslav – FK Kolín 3:0, 1:0, 1:0, 0:2

Branky: 3x Čermák, Chlubna, Fišr

Sestavy: Pipek (20´Kocprd) – L. Altmann, Malý, Batelka – Fišr, Schovanec, Čermák – Chábera   stř. Koudelka, Kvaček

Vyhnánek (40´ Pipek) – Hátle, Kubín, Vávra – Mikulenka, M.Altmann, Novák – Chlubna   stř. Koděra, Titze, J. Čálek, T.Čálek

Celé utkání moc fotbalové krásy nepobralo, Kolín zahrozil jako první a Pipek vychytal dva úniky. Až poté se ke slovu dostali domácí, vytvořili si tlak a skórovali jako první. V 16. min. našel Fišrův roh Čermáka a domácí vedli 1:0. O pět minut později napřáhl z dálky Fišr a nádhernou střelou zvýšil na 2:0. A o minutu později zvýšil na 3:0 opět Čermák a bylo rozhodnuto.

Na druhém hřišti se trefil v 10. minutě Chlubna a protože jinak se oba gólmani činili, utkání skončilo hubenou výhrou domácích.

Druhý poločas se čáslavské áčko trápilo. Nepřesná hra obou celků, neproměněné šance na straně domácích, platonická převaha. Jedinou branku vstřelil Čermák, který završil hattrick.

Druhá sestava dokonce prohrála. Trápila se jak v herním provedení, tak v koncovce. Soupeř nejprve utekl a z brejku skóroval, napodruhé pak udělal obrovskou chybu gólman Pipek.

O průběhu utkání svědčí statistiky, které počítal Vraťa Junek.

statistiky sestavy A:  střely na bránu   17:3
                                 střely mimo        12:5
                                 rohy                    12:1

„Herně jsme odehráli nejhorší utkání na jaře. Tvořit nám prostě nešlo, míč nás neposlouchal, soupeř v podstatě jen bránil. Povinné vítězství jsme získali, ale rychle je třeba zapomenout na výkon. A vzpomenout si na ty z Malešova. Citelně nám chybí Junek, zejména v takovém to utkání, kdy musíme tvořit.

V sobotu nás čeká Žižkov, jedem uspět alespoň ve dvou mini utkáních. V nominaci určitě nebudou tentokrát všichni hráči.

Jedeme spolu se staršími žáky, kteří hrají na Admiře. Musíme se vejít do jednoho autobusu. Prosíme ty rodiče, kteří se chtějí jet podívat do Prahy (stadion v Broumarské ulici – Dolní Počernice), aby vzali své děti autem.“

mistrovské 24.09.2017 12:15 FK Dukla Praha Venku