U17 Mladší dorost

U 13 - Mezinárodní turnaj v Malešově

10.05.2015 21:22

V pátek 8.5. odehráli čáslavští hráči kategorie U13 velmi kvalitně obsazený turnaj, který pořádal SK Malešov.

Memoriál  Františka Lhotáka

V pátek 8.5. odehráli čáslavští hráči kategorie U13 velmi kvalitně obsazený turnaj, který pořádal SK Malešov. 17. ročníku Memoriálu Františka Lhotáka se zúčastnily například obě pražská S, bratislavský Slovan nebo maďarský tým Illes Akademia.

FK Čáslav – Illes 0:0

Vyrovnané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Úvod patřil spíše čáslavským hráčům, druhá část pak maďarskému soupeři. Ale ani jeden tým si nevypracoval vyloženou příležitost.

FK Čáslav – Liberec 1:1

Čáslavští hráči se dostali v úvodu pod tlak a prvních deset minut patřilo Liberci. Jenže Kocprd za pomoci obrany odolával. Po vystřídání se obraz hry změnil. Čáslav dostala soupeře pod tlak a Chábera vstřelil vedoucí gól. Bohužel v poslední minutě soupeř dokázal vyrovnat, když míč vyražený Kocprdem pohotově vrátil liberecký hráč do sítě.

FK Čáslav – Slovan Bratislava 1:1

I třetí utkání skončilo remízou. Průběh byl podobný, úvod patřil slovákům, kteří vstřelili i vedoucí branku. Po vystřídání se hra přenesla před branku Slovanu, Chábera vyrovnal a čáslavská snaha o zvrat gradovala. Fišr ovšem hlavou trefil jen břevno a tak se body opět dělily.

FK Čáslav – SK Slavia Praha 0:2

Favorit utkání byl jasný. Čáslav vzdorovala čtrnáct minut a pak inkasovala. Velkou šanci měl Chlubna, šel sám na brankáře, ten ho vychytal a platilo, nedáš – dostaneš a z brejku dala Slavia druhou branku. Poslední šanci si vypracoval opět Chlubna, ale podruhé sám před gólmanem zaváhal.

FK Čáslav – Dukla Praha 1:2

„Malé čtvrtfinále“ sehráli čáslavští fotbalisté se čtvrtým celkem skupiny A – Duklou Praha. Dukla měla v úvodu velký tlak a hosté v podstatě jen odkopávali. Po vystřídání se obraz hry změnil, ale paradoxně větší útočné choutky Čáslavi znamenaly dvě branky v její síti. Otevřenou obranu totiž dvakrát Dukla krásně „vymotala“ . Chábera svým třetím gólem ještě utkání zdramatizoval, ale vyrovnat se již nepodařilo.

FK Čáslav – SK Malešov 4:2

V boji o deváté místo měli čáslavští na výběrem hrajícím pod hlavičkou Malešova mírnou převahu. Skóre brankově nejbohatšího utkání otevřel střelou Malý, poté se prezentoval bombou Čermák a  na 3:0 zvýšil dorážkou Hátle. Poté se dvakrát v krátkém sledu trefil soupeř a navíc se zranil gólman Pipek. Rozhodnutí přinesla branka Čermáka, který individuálně překonal obranu a vstřelil svůj druhý gól.

„Ve skupině jsme ze čtyř utkání prohráli jediné a skončili poslední. Konečné umístění je odpovídající realitě, ale z výkonů převládá spokojenost. Turnaj byl výborně obsazen a naše bilance 1 - 3 – 2 a skóre 7:8 není špatné.  Soupeři nás jednoznačně nepřehrávali, „první“ sedmička si většinou dokázala připravit šance i tlak, což je pozitivní. Spokojeni jsme s bojovností všech hráčů. Kluci alespoň viděli, co jim ve srovnání se špičkovými týmy chybí.“

mistrovské 24.09.2017 12:15 FK Dukla Praha Venku