Viktoria Žižkov - FK Čáslav 1:1, 4:0, 2:5, 5:0

Branky: 3x Čermák, 2x Chábera, Fišr

Sestavy: Pipek (20´ Kocprd) – Altmann, Malý, Batelka – Čermák, Junek, Fišr – Chábera   stř. T. Čálek

Vyhnánek (40´Pipek) – Titze, Kubín, J. Čálek – Hátle, Schovanec, Vávra – Mikulenka   stř. Kvaček, Koděra, Koudelka

Na pátý tým tabulky jsem jeli získat opět dílčí úspěch v podobě vítězství v miniutkáních. Nakonec jsme si připsali výhru, remízu a dvě prohry. Domácí měli kvalitnější jednu sedmičku a více sil v závěru utkání.

Sestava A:  Nástup měla výrazně lepší Čáslav. Nacvičenou rozehrávku realizoval Čermák a hned postupoval sám na gólmana. Vybojoval roh a po něm měli hosté dvě velké šance. Domácí se vzpamatovali a začali předvádět kombinační hru, kterou si vytvořili mírný tlak. Zužitkovali ho ve 14. min. přesnou střelou – 1:0. Ovšem o minutu později perfektně vysunul Čálek do úniku Fišr a jeho střela skončila v síti – 1:1.

Ve druhém poločase měli od úvodního hvizdu navrch čáslavští hráči. Ve druhé minutě unikl Čermák a jeho centr proměnil Chábera. Domácí vyrovnali v 8. min. střelou po ztrátě míče – 1:1. Ale ve dvanácté se prosadil Čermák a Čáslav opět vedla. Ten samý pak připravil další gól pro Cháberu  a ve 20.min. vedli hosté 3:1. Domácí ještě chtěli miniutkání zdramatizovat a vstřelili kontaktní gól. Ovšem Čermák dvěma góly v závěru navýšil skóre na konečných 5:2. Nejprve zužitkoval rychle hozený aut Cháberou a hattrick završil lahůdkou – obešel čtyři protihráče a trefil šibenici.

Sestava B: Bez Chlubny se ji nepodařilo vstřelit gól, i když se do úniků dostali Hátle a Mikulenka. První půlku inkasovali čtyři branky a to v 5., 10., 15. a 30. min. Druhý poločas byl relativně vyrovnaný do 24. min., kdy byl stav 1:0. Poté během šesti minut inkasoval Pipek čtyři branky a celkový výsledek zbytečně narostl.

„Výkon jedné sedmičky je pozitivní, té druhé citelně chyběl Chlubna, který dokáže podržet míč a přihrát nebo zakončit. Utkání s RMSK Cidlina hrajeme ve středu 20.5. od 16:00, sraz je v 15:00. Po utkání prosím rodiče o krátkou schůzku kvůli letní přípravě a soustředění.“

mistrovské 19.11.2017 12:15 FK Pardubice B Venku