U15 Starší žáci

U 13 - Tři výhry nad RMSK Cidlina

13.09.2015 21:46

Bez několika hráčů nastoupili třináctiletí fotbalisté proti RMSK Cidlina. Po boji si připsali celkové vítězství 8:6.

FK Čáslav - RMSK Cidlina 2:1, 2:1, 3:2, 1:2

branky: 4x Miláček, 2x Machů, Krarochvíl, Březina

sestavy: A  Vlček - Mužátko, Válek - Šveřepa, Nový, Trtík - Miláček, Kratochvíl  stř. Šomega

B  Duras - Nykodým, Březina, Hladík - Krška, Štoček, Gonda - Machů   stř. Mezsároš

V obou sestavách nastoupili mladší hráči a oba si zaslouží pochvalu. Šomega i Mezsároš hráli velmi dobře a své starší spoluhráče v některých situacích předčili. Domácím z různých důvodů chyběli Junek, Špičák, Vorel, Klepáč, Vondra, Skalický a to bylo znát.

Čáslav se na obou polovinách hřiště dostala do vedení. Štěpánové Miláček a Machů si připsali po brance. Jenže obě sestavy nechaly soupeře srovnat, A v polovině první půle se začínalo vlastně znovu. Do poločasu se trefil nováček v čáslavském dresu - Matyáš Kratochvíl z Poděbrad a tradičná střelec Machů, který dorážel po Krškově střele do tyče.

Druhá půle byla u áčkové sestavy festivalem zahozených šancí. Miláček sice nastřílel hattrick, ale hosté dokázali vždy snížit a dostat se na rozdíl jediné branky.

Sestava B sice podala lepší výkon než v první půli, ale po individuálních chybách dostala dvě branky. Na tu první ještě stihl Březina zareagovat a po rohu hlavou vyrovnat, druhá již zůstala bez odezvy.

"Výkon první sestavy poznamenaly neproměněné šance, jinak mohlo být skóre podstatně vyšší. Sestava B hrála paradoxně druhou půli podstatně lépe než první, ale první výsledkově zvládla a druhou ne. Podstatné je ale herní zlepšení a ne skóre."

mistrovské 24.09.2017 10:00 FC Sellier&Bellot Vlašim Doma