U17 Mladší dorost

U 13 - Výhra v přípravném utkání v Havlíčkově Brodě

08.03.2015 20:25

Bez několika opor zajížděli hráči U13 k přípravnému utkání do Havlíčkova Brodu. Z různých důvodů chybělo devět hráčů.

Havlíčkův Brod - FK Čáslav 2:4, 2:1, 0:1, 1:3

Branky: 2x Chlubna, Chábera, Mikulenka, Fišr, T.Čálek, Špičák, Kubín, Schovanec

Sestavy: Pipek – Titze, Malý, Špičák – Fišr, Junek, Chábera – Chlubna

Duras – Hátle, Kubín, Vávra – T.Čálek, Schovanec, J.Čálek – Kvaček   stř. Mikulenka

Přesto hosté odehráli slušné utkání. Hned v jeho úvodu se prosadil Aleš Chábera, který by mohl posílit čáslavský celek. Na něj navázal dvěma brankami Chlubna a první sedmička jasně vedla. Jenže zahazování jedné šance za druhou se málem nevyplatilo. Dva rychlé brejky znamenaly snížení na rozdíl gólu a z jasného poločasu mohlo být drama. Naštěstí se prosadil Špičák a zvýšil na poločasových 4:2. Ve druhé půli se hrál vyrovnanější duel. Domácí hráči přeci jen občas Pipka v bráně ohrozili. Ale ze šancí na obou stranách se urodil jen jediný gól – ten vstřelil Fišr a rozhodl.

Druhá sedmička proti lepší polovině hráčů tahala za kratší konec. Těsně, ale zaslouženě prohrála 2:1. Ve druhé půli se ale zlepšila a díky větší aktivitě vstřelila tři branky. O ně se zasloužili T.Čálek, Mikulenka a Schovanec.

„Soupeř i my jsme hráli téměř bez střídání. Kluci si alespoň zahráli celé utkání. V něm jsme zaslouženě zvítězili, protože šancí jsme měli podstatně více. Ale to co někdy nedáme … Na příští utkání bychom již měli být v plné síle. S výkony všech hráčů jsme spokojeni.“

mistrovské 19.11.2017 12:15 FK Pardubice B Venku