Branky: Pipek 2, Nykodým

Hlavní rozhodčí: Mucha Daniel
Pomezní rozhodčí: Březina Michal, Válek Aleš

Sestava: Duras - Klepáč, Šveřepa, Válek, Nykodým - Pipek, Gonda, Machů, Kraj - Růžek, Čálek

První přípravný zápas přinesl zajímavou podívanou v mrazivém sobotním poledni s dramatickým koncem zápasu.

Hosté z Příbrami se předvedli rychlými kombinacemi a dobrou individuální technikou. Výsledkem byly tři góly v domácí bráně během prvního poločasu. V ofenzívě se domácí ukázali pouze dalekonosnou střelou Šveřepy k tyči, se kterou si brankař hostů poradil.

K obratu zavelel před přestávkou Pipek, kterého chytrou přihrávkou uvolnil Gonda a přišlo snížení na 1:3.

Vstřelená branka a poločasová přestávka přinesla vlnu emocí a nadšení na kopačky domácích hráčů do druhého poločasu. Hosté nadále předváděli svůj dobrý výkon, ale totálně jim zamrzla koncovka. Zlepšení domácí defenzívy podtrhnul několika pěknými zákroky brankař Duras. Po centru Machů se znovu prosadil Pipek, který hlavou usměrnil míč do brány hostů. Rozdíl jedné branky zvýšil bojovnost domácích. Přesun kapitána Šveřepy na posledních pět minut ze stoperského postu na hrot znamenal zvýšení tlaku na bránu Příbrami. V poslední minutě přišel centr Válka, který hlavou prodloužil Šveřepa na dobře naběhnutého Nykodýma, ten se rychle uvolnil a vyrovnal na konečných 3:3.

přípravné 17.11.2017 10:00 Meteor Praha Doma