U15 Starší žáci

U 14 - Čtrnáctka bodovala počtvrté v řadě

22.10.2016 21:42

Vítězství za tři body si připsala čáslavská čtrnáctka. V jednoznačném prvním poločasu zářil novobydžovský gólman, který mimo jiné zlikvidoval i pokutový kop.

FK Čáslav - RMSK Cidlina 2:1 (2:0)

branky domácích: 10´ Miláček, 14´ Nykodým z pk.

sestava: Vlček - Nykodým (36´ Vondra), Štoček, Válek, Březina - Šveřepa, Machů (68´ Tvrdý), Nový, Gonda (43´Klepáč) - Mužátko, Miláček

Domácí vstupovali do utkání jako favorit a prognozy naplňovali hned od začátku. První šance sice ještě nedali, ale v 10. min. se po centru Šveřepy prosadil Miláček a Čáslav vedla 1:0. Ve čtrnácté minutě byl ve vápně faulován Nový a Nykodým pokutový kop proměnil, byť si na něj gólman Saidl sáhl - 2:0. A právě novobydžovský brankář se stal hrdinou dalších okamžiků. Nejdřív zlikvidoval Válkův pokutový kop, vzápětí zlikvidoval Štočkovu hlavičku. A během první půle si připsal několik dalších těžkých zákroků. Na druhé straně se Vlček dotkl míče pouze při malých domů.

Soupeř do druhé půle přeskupil řady a začal více zlobit. Tlak domácích sice pokračoval, ale čáslaváci se utápěli v kličkování místo kombinace, kterou se prezentovali v první půli. A nakonec jim bylo na hřišti pěkně horko - v 62. min. totiž hosté snížili, když nakopnutý míč z poloviny prodloužil hlavou Šoufek - 2:1. V závěru si domácí výhru již pohlídali.

mistrovské 24.09.2017 10:00 FC Sellier&Bellot Vlašim Doma