U14 Starší žáci

U 14 - Soustředění Kácov

18.08.2017 09:08

Příjemné prostředí v nedalekém Kácově využili "čtrnáctky" k pětidennímu soustředění před sezónou. Kromě tréninkových jednotek, posilování v rytmu tabata a orientačního běhu sehráli i duel s Vlašimí.

Soustředění Kácov

V neděli 13. 8. odjelo na letní přípravný kemp 22 fotbalistů kádru U14. Během pětidenního pobytu zvládli sedm tréninkových jednotek na hřišti, 3 posilovací bloky, orientační běh a přípravné utkání. Nechyběla ani volba kapitána, trocha teorie a sledování kvalifikace Ligy mistrů či Evropské ligy. Kluci přistoupili ke svým povinnostem rozdílně. Většina zvolila stoprocentní nasazení, někteří ale musí hodně přidat.

Přípravné utkání: FK Čáslav - SB Vlašim 6:5 (4:1)

branky: 6´ Hájek (PVK po faulu na Zárubu) - 1:0, 11´Kraj (Zeman) - 2:0, 17´ Kraj (Zeman) - 3:0, 29´ J. Tlustý (PK po faulu na Míška) - 4:0, 42´ Lacman - 5:3, 53´ Lacman (Moc) - 6:3

sestava: J. Tlustý (35´Kosprd) - Houfek (35´Kotrba), Tvrdý (35´ T.Tlustý), Howard (35´Mezsároš), Kubín (35´ Hadrovský) - Zeman (35´Hlavinka) - Kraj (35´Moc), Záruba (35´Moc), Míšek (35´Vosáhlo), Hájek (35´ Růžek) - Žiško (35´ Lacman)

Dvě jedenáctky a dva rozdílné poločasy viděla hrstka rodičů na kácovské tribuně. V tom prvním jsme jasně dominovali, dali čtyři góly, vytvořili si další šance. Soupeř vystřelil jedinkrát na bárnu a to až v poslední minutě poločasu a byla z toho branka na 4:1.

Druhý poločas byl podstatně horší. Občas probleskly individuální akce, například Lacmana. Obstáli T.Tlustý, Moc, Růžek. Kosprd se blýskl zlikvidováním penalty a tím zajistil nejtěsnější výhru. U ostatních to nebylo úplně ono a záleží, jak budou trénovat.

Orientační běh: Pro zpestření a trénink obecné vytrvalosti jsme zařadili do přípravy i orientační běh. Ivana připravila pro kluky zajímavou tříkilometrovou trasu a běh podle mapy si většina vyzkoušela poprvé.