U17 Mladší dorost

U 14 - V úvodním duelu nadstavbové části si Vyšehrad odvezl sedmičku

10.04.2016 20:11

Po dvou domácích prohrách, kdy čáslavští hráči sice dokázali vstřelit po třech brankách, ale inkasovali jich ještě víc, přišla konečně výhra. Sedm gólu si odvezli hosté z Vyšehradu a to byli domácí ještě milosrdní.

FK Čáslav - Slavoj Vyšehrad 7:1 (4:0)

branky: 13. Chábera z p.k., 14., 55., 68. Čermák, 25. Altmann, 27. Miláček, 65. Chlubna

sestava: Vyhnánek (57. Vlček) - Batelka, Malý, Kubín, Novák (52. Březina) - Čermák, Altmann, Junek (36. Schovanec), Fišr (52. Vávra) - Miláček (40´Chlubna), Chábera

Do nadstavbové části vstoupili domáci po zizku 31 bodů po 22 kolech. Soupeř si ve dvaadvaceti duelech připsal 12 bodů a tak byl favorit utkání daný.

Vstup do utkání se nesl ve znamení opatrných obran, dlouhých nakopávaných míčů a špatné kombinace. Domácí sice měli více ze hry, ale hosté zlobili brejky, které táhnul rychlonohý útočník. Čáslavi se ale povedl závěr první patnáctiminutovky - nejprve se Chábera dral do šance, byl držen a následný pokutový kop sám proměnil - 1:0. O minut později si na pěknou kolmici Altmanna naběhl Čermák, obešel gólmana a pohodlně skóroval - 2:0. Po chvilkovém útlumu duel definitivně zlomily další dvě slepené branky. Ve 25. minutě se po přiťuknutí Junka nápřáhl Altmann a střelou pod břevno zvýšil již na 3:0. O dvě minuty později unikl po pravé traně Čermák, předložil Miláčkovi a ten dokonal poločasové skóre - 4:0.

Druhý poločas si domácí udržovali převahu a z několika šancí se prosadil v 55. min. Čermák a zvýšil na 5:0. Poté přišla jediná branka hostí, která byla velmi šťastná - mokrý terén i míč oklamaly Vyhnánka a lehká střela skončila za jeho zády. Čáslav ještě v závěru utkání dvakrát skórovala, když se prosadil Chlubna a hattrick zkompletoval Čermák. Konečné skóre 7:1 mohlo být i vyšší.

"S výsledkem spokojeni samozřejmě jsme, s výkonem už tolik ne. Pořád se nám nedaří rozehrávka od obránců a vězší držení míče. My jsme sice individuálně silní, ale týmovost nám chybí. V sobotu pokračujeme opět doma a opět v čase 16:45. Hostit tentokrát budeme Karlovy Vary a snad již okusíme i přírodní trávník."