U17 Mladší dorost

U 14 - Devět branek v síti Vyšehradu

16.08.2015 16:01

Úvodní utkání nové sezóny vyšlo mladým čáslavákům nad očekávání dobře. Devět branek v síti, dvě tyče a dvě břevna.

Slavoj Vyšehrad - FK Čáslav 1:9 (1:5)

branky: 5x Chlubna, 2x Miláček, Chábera, Kvaček

sestava: Vyhnánek (48´ Kocprd) - Altmann (36´ Hátle), Kubín (45´ Kvaček), Batelka, Vávra (48´ Čálek J.) - Čermák, Junek, Schovanec, Fišr (53´Čálek) - Chlubna, Chábera (41´ Miláček)

Vstup do utkání se hostům povedl. Ve třetí minutě zrychlil hru rychle hozeným autem Čermák, chlubna unikl po pravé straně, našel centrem Cháberu a Alík se nemýlil - 0:1. Hosté si i nadále vytvářeli šance, zejména individuálními akcemi. Domácí se poprvé dostali před Vyhnánka v 15. min. a dokázali vyrovnat - 1:1. naštstí v 17. minutě předložil Chábera míč před prázdnou bránu Chlubnovi - 1:2. Poslední pětiminutovka první půle patřila Chlubnov, který nejprve využil uklouznutí brankáře, poté se trefil po rohu a svůj čtvrtý gól přidal po akci Batelky - 1:5.

Druhý poločas byl podobný prvnímu. Chvíli po svém nástupu na hřiště se blýskl brankou Miláček - 1:6, svůj pátý gól vstřelil po rohu Chlubna - 1:7. Osmou branku vstřelil Miláček, který stihl ještě trefit tyč a břevno vyšehradské brány. A skóre uzavřel hlavou Kvaček, který mířil přesně po rohovém kopu - 1:9.

"Výsledek je vynikající a maže herní nedostatky. Určitě jsme v přípravě odehráli lepší utkání, ale nikdy jsme nebyli tak produktivní. Takže spokojeni jsme jak se střeleckou potencí, tak s individuálními výkony. Musíme jednoznačně zapracovat na týmovosti, protože kombinace nám zejména prvních třicet minut nešla a kazili jsme jednoduché přihrávky.

V utkání jsme byli nuceni střídat zraněného kapitána Altmanna, a po utkání odhalil rentgen zlomený palec na ruce Schovance. Ten bohužel vypadl na tři týdny ze sestavy. Musím ale ocenit, že oba chtěli utkání dohrát."