U17 Mladší dorost

U 14 - Z Kladna se vrátila jen s bodem

20.09.2015 09:02

Po vítězství s Bohemians 1905 přišel horší výkon na Kladně. Bod z utkání byl ještě ziskem.

SK Kladno - FK Čáslav 2:2 (0:2), 2:1 pk

branky: Chlubna, Fišr

sestava: Kocprd (61´ Vyhnánek) - L.Altmann, Kubín, Schovanec, J.Čálek - Fišr, M.Altmann, Junek - Chábera (25´Vávra, 60´ T. Čálek), Chlubna, Miláček

Pár hodin před utkáním se nám rozsypala sestava a utkání nezvládli hráči ani já. K nemocnému Batelkovi se přidal Hátle, Vyhnánek s Čermákem nastoupili za U15, přičemž Čermák byl vyloučen. Navíc velmi necitlivě. A když ve 25. min. musel nuceně střídat zraněný Chábera, bylo zle.

Přesto se nám vydařil vstup do utkání - v 6.min. napřáhl z dálky Chlubma a trefil krásný gól - 0:1. V 17. min. vychytal velkou šanci Kocprd a z protiútoku si narazil Fišr s Miláčkem a prvně jmenovaný zvýšil - 0:2. Poté jsme se postupně dostávali do útlumu a domácí byli lepším týmem. My měli štěstí, Kladno své šance neproměnilo. V poslední minutě první půle ještě skóroval Chlubna, ale branka nebyla uznána, protože míč byl před centrem v zámezí.

Do druhé půle kluci dostali jasné pokyny, zejména obránci byli upozorněni, jak by měli hrát. Jenže sedmnáct vteřin po zahajovacím hvizdu rozhodčího a naší rozehrávce jsme inkasovali branku na 1:2.  Chyba naší obrany vzala poslední psychické síly některým hráčům. Nebyli jsme schopni se soupeři vyrovnat v pohybu ani v kombinaci. A zaslouženě jsme inkasovali. Bohužel v situaci, kdy míč opustil hrací plochu, což pomezní rozhodčí nezaznamenal - 2:2. Po vyrovnání jsme se maličko zvedli, ale náš výkon byl špatný.

Přesto jsme uhráli remízu a šlo se na penalty. Z našich pěti střelců uspěl až ve čtvrté sérii Junek, ostatní penaltu neproměnili. Vyhnánek udržel čisté konto jen dvě série, inkasoval však ze třetí a čtvrté penalty a bod navíc zůstal na Kladně.

"Odehráli jsme zápas blbec. To se občas stává. Od začátku nevycházelo vůbec nic - nemoci, červená pro Čermise, rozestavení 4-3-3, které nám nešlo. S rostoucími emocemi na lavičce a kupícími se chybami na hřišti, šel výkon většiny kluků dolů. Nedokázali jsme nahradit Batelku, Čermáka ani Cháberu. Po výkonu jsme rádi za bod, protože domácí měli jednoznačně vyhrát."