U17 Mladší dorost

U 15 - Bezgólová remíza v Chrudimi, bod navíc zůstal domácím

18.04.2017 22:08

Počtvrté z šesti jarních mistrovských utkání udržel Kocprd čisté konto, jenže poprvé se neprosadili čáslavští střelci a tak byla k vidění bezbranková remíza.  Pokutové kopy zvládli lépe chrudimští a tak do Čáslavi putuje pouze bod.

MFK Chrudim - FK Čáslav 1:0 (0:0) pk.

penalty za Čáslav: Schovanec a Kocprd neproměnili, Chlubna a M. Altmann ano

sestava: Kocprd - L.Altmann, Vyhnánek, Malý (67´Novák), Chlubna - Kubín (36´ Schovanec) - Batelka, Honc (51´Mikulenka), M. Altmann, Fišr - Chábera (59´Miláček)

Na trávě v Chrudimi se hrálo utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli lepší hosté - ti si připravili SEDM vyložených šancí. V nich se střídali zejména Batelka s Cháberou. Bohužel samostatné úniky, hlavičku z malého vápna, dorážku vyražené střely i trestný kop z hranice šestnáctky zlikvidoval domácí gólman. Ani Kocprd nebyl bez práce a musel se vytáhnout při třech tutovkách domácích.

Druhý poločas byl zejména ze strany hostí slabým odvarem prvního dějství. Chrudim byla lepší, ale šancí si moc nepřipravila. Čáslav působila ospale, pomale, nedůrazně.  A když už mohl jít střídající Mikulenka sám na bránu, zapomněl někde míč.

"První půle se musela líbit. Sice jsme tam měli výpadky, ale jinak jsme si vytvořili spoustu šancí, stříleli jsme, kopali rohy. Bohužel ve druhé půli jsme propadli. S trenérem domácích jsme se shodli, že by byla lepší remíza 5:5 než 0:0, tak třeba příště... Penalty jsou vždy loteríí. Sice jsme měli pozitivní bilanci 4:1, ale kluci se tentokrát střílet nehnali a to tak trochu neúspěch předznamenalo. V sobotu nás čeká Náchod, snad se střelci probudí."