U19 Starší dorost

U 15 - Počtvrté v řadě patnáctka bodovat nedokázala a všechny body míří do Kladna

28.10.2015 09:30

Tmavé dresy čáslavských hráčů předznamenaly dění na hřišti. Laciné branky v první půli a pouze jedna proměněná šance určily výsledek duelu s Kladnem.

Čáslav - Kladno 1:3 (1:3)

Branka: Bašek

Sestava:   Beran (36. Vyhnánek) - Oliva, Batelka, Zima, Machka -  Müller (16. M. Čermák), Bašek, Altmann (44. Novák) Hladík (51. Kosprd), Kormaník - Záhora

Po prvních 5. minutách zápasu, kdy se oba týmy "oťukávali" přicházejí hosté s aktivnějším pojetím v útočné fázi. Odměnou je jim nájezd na našeho brankaře, který ho likviduje vyraženým míčem na roh. Bohužel po rozehraném rohu přichází tečovaná střela, která končí od tyče v naší bráně 0:1.

Přichází pasáž, kdy hráči Kladna velmi dobře kombinují, krátkými přihrávkami a změnou místa se jim daří uvolňovat i ve zhuštěném prostoru. Tato pasáž končí sražením hráče v pokutovém území a nařízená penalta upravuje stav na 0:2.

Malá jiskřička naděje na obrat se nám podaří vykřesat po prostrčeném míči mezi obránci a kapitán Bašek přehazuje brankaře 1:2. V našich hlavách asi stále probíhala oslava ze vstřelené branky, kdy z protiútoku hráč hostí dokázal přehodit z velkého úhlu našeho brankaře. Poločas 1:3.

2. poločas se odehrává za naší mírné optické převahy, ale všechny naše útoky jsou bez valného zakončení a končí na hranici pokutového území.

Zasloužené vítězství hostů, kteří nás převyšovali v rychlé práci s míčem a s dobrým pohybem bez míče. Nepříjemná lekce, která nám ukázala na čem musíme hodně zapracovat.