U19 Starší dorost

U 15 - Čáslavští zdolali Vyšehrad a připsali si tři body

31.10.2015 10:00

Jednoznačná první půle a zbytečné komplikace v té druhé. Tři body za čtyři branky zůstaly v Čáslavi-

Čáslav - Vyšehrad 4:2 (3:0)

Branky: Bašek 2, Záhora 2

Sestava:   Beran (36. Vyhnánek) - Oliva, Batelka (36. Kosprd), Zima, Machka - Novák (48. M. Čermák), Bašek, Altmann, Hladík, Kormaník  (39.Müller) - Záhora (55. Černý)

Slavoj Vyšehrad uzavírá tabulku ČLŽ skupina C, ale kdo čekal lehký zápas, ten se velice mýlil. Celý první poločas jsme byli aktivnějším a útočnějším týmem. I když se nám vše nedařilo dle našich představ brankové příležitosti jsme si dokázali vytvořit. Nejprve třikrát zahrozil po pravé straně Kormaník, který vždy utekl svým strážcům. Zakončit se mu podařilo pouze v posledním případě. Střelu pod břevno bravurně zlikvidovat brankař hostů. Skóre zápasu otevřel kapitán Bašek, technickou střelou umístil míč k tyči a vedeme 1:0. Ve 22. minutě vypíchnul Kormaník míč obráncům a poslal do úniku Záhoru. Ten přehodil brankaře a zvyšujeme na 2:0. Po pěti minutách Záhora prostrčí míč mezi obránci Baškovi, ten obejde brankaře a uzavírá účet poločasu 3:0.

Tým Vyšehradu se vždy prezentoval jako houževnatý a snaživý soupeř, který se snaží potrestat každou chybu i za nepříznivého stavu. Ve 43. minutě po přetlačované v našem pokutovém území skončí tečovaný  míč v naší bráně. V 50. minutě po centru Olivy, zvýší Záhora na 4:1. V 61 minutě promění hosté nařízenoou penaltu.

Po úspěšné sérii zápasů s týmy ze středu tabulky nás za týden čeká Tempo Praha, které prověří naše kvality . . .