U19 Starší dorost

U 15 - Po výhře na Žižkově veze patnáctka všechny body i z Písku

19.10.2015 10:00

Dramatická zápletka se šťastným koncem se odehrála na podmáčeném trávníku v Písku. Čáslavští namlsaní výhrou na Žižkově dokázali naplno bodovat i v Písku.

Písek - Čáslav  3:4 (3:2)

Branky: Záhora 2, Bašek, M. Čermák

Sestava:   Beran (36. Vyhnánek) - Müller, Zima, Erben, Machka - Novák (36 M. Čermák), Bašek, Altmann (68. Černý), Hladík, Kormaník - Záhora

Hned v 1. minutě zápasu ukázal Záhora domácím obráncům jak dobře se před zápasem rozcvičil. Sprint s míčem zakončil kličkou brankáři a jdeme do vedení.

Domácí předvádějí hezké kombinace, působí fotbalovějším dojmem. Díky našemu špatnému obsazování uprostřed hřiště nás začínají přehrávat. Přicházejí chybičky našeho gólmana. Nejprve špatně vyhodnotí malou domů a míč vezme do ruky, rohový kop a obligátní "mám" a nakonec i skákavá střela v naší bráně otáčí skóre na 2:1 pro domácí.

Ve 30. minutě po akci Bašek-Záhora-Bašek končí míč obloučkem v bráně domácích 2:2. Ve chvílích kdy naše obrana už zřejmě myslí na poločasovou přestávku, zahrávají domácí roh a propasírují míč do naší sítě 3:2.

Do 2. poločasu vstupujeme s vědomím, že jsme nesložili zbraně a chceme se poprat o výsledek. Tato skutečnost se nám daří naplnit už ve 3. minutě, kdy Záhora uvolní M. Čermáka a ten své sólo zakončí obejitím brankaře a vyrovnávací brankou na 3:3.

O 10. minut později využije Záhora zaváhání domácích obránců, kteří otálejí s odkopem a s přispěním teče vsítí naší vítěznou branku.

Na závěr našeho výsledkově úspěšného vystoupení předvede hezký průnik M. Čermák. Hlavičku Záhory brankář s velkými problémy vytěsní na roh. Únik Kormaníka, který uteče všem obráncům z poloviny hřiště opět zlikviduje domácí gólman.

Po celý zápas měli hráči Písku mírnou převahu, ale naše rychlá přechodová fáze a proměňování šancí jim dělalo velké problémy. (JP)

mistrovské 19.11.2017 10:00 FK Pardubice B Venku