U19 Starší dorost

U 15 - Konečně výhra a důležitá

12.10.2015 10:00

V boji o ligové body jsme předčili soupeře zvučného jména - Viktorku Žižkov. Čtyři vstřelené branky nebyly ani polovinou vyložených šancí.

Viktoria Žižkov - FK Čáslav  1:4 (1:1)

Branky: Michal Čermák 2, Bašek, Záhora

Sestava:   Beran  - Čermák V. (24. Machka), Batelka, Oliva (2. Kosprd), Erben - Novák (36. Čermák M.), Bašek, Altmann (48. Zima), Hladík (69. Francl), Kormaník (64. Müller) - Záhora

Slunce, studený vítr, nerovný povrch hřiště v Dolních Počernicích, kam jsme přijeli sehrát zápas s naším sousedem v tabulce. Už ve 2. minutě zápasu jsme museli střídat Olivu díky zdravotním problémům . Oba týmy se prezentovaly velmi velmi útočným stylem. Časté, ale nepřesné zakončení bylo vidět na obou stranách. Ve 14. minutě prostrčí Záhora míč mezi obránci na Baška, který sám postupuje na brankaře domácích. První střelu brankař vyráží, ale druhá nás posílá do vedení.

Bohužel o tři minuty později domácí zahrávají roh. Cit pro hru hlavou předvede útočník Viktorky, který lehkým obloučkem pošle míč do naší sítě.

Do 2. poločasu naskočil M. Čermák, kterému se opět podařilo oživit naši hru. V 8. minutě po centru Záhory z voleje doráží do brány a ujímáme se vedení 1:2. V 61. minutě po kombinaci M. Čermák - Bašek - Záhora zvýší poslední jmenovaný na 1:3.

V 69. minutě Bašek přehodí brankaře, míč zastaví obránce před čarou, ale M. Čermák je optět včas na správném místě a určí konečné skore zápasu na 1:4 svým druhý gólem.