U 15 - Inkasovaná branka z první minuty rozhodla souboj na Žižkově

08.11.2014 10:00

Viktoria Žižkov – FK Čáslav 1:0 (1:0)

Sestava: Čermák – Jelínek, Voženílek, Procházka, Bašek – Para, Uher, Masopust, Kurka (54´ Zdeněk) – Shablystyy, (17´Brom, 64´Brom), Vajgl

Hned úvodní minuta rozhodla a celkovém skóre utkání na Žižkově. Chyba čáslavských hráčů na středu, dlouhá přihrávka za obranu a osamocený hráč nedal Čermákovi v bráně šanci – 1:0. Ve zbytku prvního poločasu se hosté snažili o vyrovnání, vytvořili si několik vyložených příležitostí, ale zamířit přesně se jim nepodařilo.

Druhý poločas začal opět šancí domácích. Čermák ovšem bravurně zasáhl a hned z protiútoku mohl vyrovnat Vajgl, ale nedal. A v podobném duchu utkání pokračovalo. Několik vyložených šancí branku nepřineslo a tak domácí uhájili čtvrté místo.

„Dnes se hrál velmi dobrý zápas, kterému by slušela remíza. Po brance jsme byly lepším týmem, ale neproměnili jsme vyložené šance. Přesto jsme s výkonem spokojeni.“