U 15 - O vítězství nad Pískem rozhodla branka Vajgla

16.11.2014 09:30

FK Čáslav – FK Písek 1:0 (1:0)

Branky: Vajgl

Sestava: Čermák – Jelínek, Havrda, Procházka, Bašek – Para (55´ Zdeněk), Uher, Masopust, Voženílek,  - Brom (41´ Kurka, 67´ Shablystyy), Vajgl

Domácí začali utkání náporem a snahou vstřelit rychlý gól. To se nepovedlo, přestože šance jsme si vypracovali. Soupeř hrozil rychlými protiútoky a Čermák se musel mát na pozoru. Rozhodnutí přinesla předposlední minuta první půle. Po rohovém kopu vrátil odražený míč do vápna Procházka a Vajgl střelou tyč-tyč-síť poslal domácí do vedení – 1:0.

Ve druhém poločase byl Písek lepším týmem. Naštěstí si vytvořil jen dvě velmi dobré příležitosti, při kterých se Čermák vyznamenal. Domácí vedení mohl pojistit Vajgl, ale jeho střelu po individuálním průniku lapil gólman.

„Písek v dnešním utkání potvrdil stoupající úroveň svých výkonů a odehrál oproti zářijovému utkání podstatně lepší zápas. Naše vítězství se tudíž rodilo velmi těžce. V minulém kole jsme nešťastně prohráli, tentokrát jsme šťastně vyhráli.“