U19 Starší dorost

U 15 - V Rokycanech domáci vyrovnali v nastavení, v penaltách zářil Vyhnánek

24.10.2015 10:00

U 15 -  V Rokycanech domáci vyrovnali v nastavení, v penaltách zářil Vyhnánek

I ve svém třetím vystoupení na hřištích soupeřů v řadě slavíme vítězství, i když "pouze" na pokutové kopy. O výhru v základní hrací době jsme přišli v závěrečných vteřinách zápasu

Rokycany - Čáslav  2:2 (1:1) PK 3:4

Branky: Záhora, Kormaník

Sestava:  Vyhnánek - Erben, Zíma, Batelka, Machka - Müller (53 Novák), Bašek, Altmann (60. Černý), Hladík, Kormaník - Záhora (36. M. Čermák)

Malé rozměry UMT v Rokycanech předznamenaly průběh hry. Bitva o každý metr hrací plochy, souboj střídá souboj.
Začátek utkání patří nám, nejprve Kormaník a po něm Machka ukáží svou rychlost, dostanou míč do pokutového území, ale ani v jednom případě k zakončení nedojde.

Postupem času přebírají iniciativu domácí. Svou první vyloženou příležitost promarní. Až v 29. minutě projde naší obranou hráč domácích, střílený přízemní míč najde jeho spoluhráče, toho Vyhnánek ještě vychytá, ale odražený míč už skončí v naší bráně.

Podobná situace se odehraje i na druhé straně hřiště. Bašek obejde několik hráčů soupeře, jeho přihrávka najde dobře postaveného Záhoru, který pohodlně vyrovnává na 1:1.

Druhý poločas se stane velkou přetahovanou o míč. Hra se pohybuje hlavně ve středu hřiště a průvodním jevem je množství nepřesností na obou stranách. V 58. minutě vypíchne Kormaník míč jednomu z obránců domácích, všem ukáže záda a své solo zakončí svou první ligovou brankou.

Závěr utkání se odehrává v režii velkého tlaku na naší bránu. Nejednou se v našem pokutovém území objeví brankař Rokycan. Výsledkem snažení je střela pod břevno naší branky, která stanoví konečných 2:2.

Penaltový rozstřel zvádáme lépe, když za nás proměňují Černý, Hladík, Bašek, M. Čermák. Poslední dvě penalty soupeře zlikviduje Vyhnánek.