U19 Starší dorost

U 15 - Výborný vstup do nové sezony

16.08.2015 16:14

Sedm kulí na Vyšehradu. Ostrými pálila především nová útočná akvizice - Michal Záhora. Branek mohlo být ještě více, snad si je kluci pošetřili na další utkání.

U 15 - Slavoj Vyšehrad - FK Čáslav 0:7 (0:4)

Branky: Záhora 4, Tomíška. Bašek, Hladík

Sestava: Beran -  Čermák, Erben, Zima, Machka - Novák (43. Černý), Tomíška (50.Müller), Altmann (55. Hladík), Francl (40. Rapan) - Bašek (C), Záhora

Slavoj Vyšehrad je soupeř, se kterým máme velmi vyrovnanou zápasovou bilanci v této věkové kategorii. I když jsme byli od začátku zápasu aktivnější, míč se pohyboval od jedné brány k druhé bez vážnějšího ohrožení. Po nenápadné akci přišla nenápadná střela Tomíšky, která nás poslala do vedení. Hned na to přicházejí velké momenty nové posily v našem týmu. Michal Záhora nejdříve zakončí samostatný průnik a změní skóre na 0:2, pak přesnou střelou zvýší na 0:3 a dorážkou po centru dokoná svůj čistý hattrick a určí poločasové skóre 0:4.

Do druhého poločasu vstupujeme pod dojmem uspokojení  a domácí nám hned dávájí znát, že zbraně ještě nesložili. Naštěstí naše obrana i brankař řeší situace někdy s problémy, ale i nadále s čistým kontem. Přichází několik střídání, které mají osvěžit hru. V 54. minutě vystihne nový kapitán Bašek  rozehrávku soupeře a dává náš pátý gól. V 60. minutě se znovu připomene ostrostřelec Záhora a vedeme 0:6. Pět minut před koncem zápasu se nejrychleji orientuje v pokutovém území soupeře střídající Hladík a upravuje stav na konečných 0:7.

Radost a euforii z vítězství, krotí hlavní trenér Ing. Milan Kormaník slovy: " Jedna vlaštovka, jaro nedělá"

mistrovské 24.09.2017 10:00 FK Dukla Praha Venku