U 17 - Gólová přestřelka pro mladší dorostence Čáslavi

I mladší dorostenci přivítali druhý tým tabulky krajského přeboru dorostu. A na rozdíl od svých starších kolegů přestřelku zvládli a Příbram zdolali.

FK Čáslav – SK Spartak Příbram 5:4 (1:3)

Branky: Uher 2x, J.Kopp,T.Kopp,Petržilka

Sestava: Brabec- Novák, Čejka, Procházka (Semerád), Jelínek O. (Kopp T.) – Masopust (Brom), Plíhal R., Petržilka J., Kopp J.- Uher, Plíhal O. (Záhora)

Domácí mladší dorostenci byli opět doplněni hráči U 15, kteří své utkání předehrávali v týdnu. Úvodní tlak hostů vyvrcholil jejich brankou v 5 min. 0:1. Domácí to však nerozhodilo a kontrovali o tři minuty později, kdy Uher přehodil brankaře a srovnal na 1:1. Již tato část zápasu ukázala, že obě mužstva se budou prezentovat hodně ofenzivním pojetím. Šance se střídali na obou stranách, což se přítomným divákům muselo líbit. Šťastnější v prvním poločase nakonec byli hosté, kteří nejprve z penalty v 30 min. šli do vedení 1:2. A když se u domácích neprosadil střelou O.Plíhal a z následného závaru před příbramskou brankou se taky neurodilo, tak hosté udeřili těsně před koncem poločasu ještě jednou 1:3.

V druhé části pokračovaly brankové hody. Nejprve nadělovali domácí - Uher snížil na 2:3, poté Jarda Kopp srovnal a další ránu hostům zasadil Petržilka - 4:3. Příbrami se záhy ještě podařilo srovnat, ale závěrečné slovo měli přeci jen domácí, kdy se opět povedlo střídání a T.Kopp po minutě na hřišti vstřelil vítěznou branku 5:4.

Hodnocení trenéra Radka Tomana"Myslím, že obě mužstva předvedla velmi dobrý fotbal, bylo se na co dívat a diváci museli být spokojeni. Opět jsme v zápase využili několik hráčů U 15 a hodně nám pomohli. Myslím, že taková to spolupráce je ke prospěchu celého klubu a jsem za to rád. Jinak chválím celý tým, který nezlomil poločasový nepříznivý stav a v druhé části se jim zápas podařilo otočit."