U 17 - Mladší dorost veze z Rakovníka bod

30.03.2015 23:29

Mladší dorostence díky velkému počtu nemocných a zraněných doplnilo pět starších žáků a byť domácí zahrávali dvě penalty, kluci přivezli alespoň bod.

Tatran Rakovník – FK Čáslav 2:2 (0:0)

branky hostů: Pavlík, Záhora

Sestava: Brabec - Zdeněk, Semrád, Čejka, Stiburek - Kopp, Havlík (50.Pavlík), Plíhal O., Šablystyj - Záhora, Vavřina

Zápas mladších dorostenců připomínal z pohledu absencí spíše souboj kategorie starších žáků, kdy se na obou stranách představila řada hráčů U 15. Zápas to byl oboustranně vyrovnaný, kdy náš tým nejdříve zahrozil v 11.min Záhorou, který se snažil přehodit domácí brankáře a poté se mohl dvakrát prosadit Šablystyj, ale bez úspěchu. První poločas skončil tedy bez branek.

Hned v úvodu toho druhého šli do vedení domácí 1:0.Hostům se povedlo střídání, kdy nastoupil „žolík“ Pavlík a po minutě na hřišti srovnal na 1:1. V 64 min. zahrávali domácí pokutový kop, který zastavila tyčka. V zápětí šla Čáslav do vedení, když se prosadil Záhora 1:2. Utkání skončilo nakonec remízou, Rakovník srovnal z druhého pokutového kopu na konečných 2:2

Hodnocení trenéra Radka TomanaRemíza je vzhledem k průběhu utkání asi spravedlivá, i když my jsme své šance mohli lépe zužitkovat. Pro kluky z širšího kádru U 15 je to opět dobrá příležitost zkusit si dorostenecký fotbal. Doufám ale, že pro příští zapas budeme již kompletnější.