U 17 - Po výborném výkonu minulý týden přišel tentokrát půst

13.04.2015 23:19

V utkání mladších dorostenců byli papírovými favority hosté, ale jak to tak bývá, realita je občas ve fotbale jiná.

SK Kosmonosy – FK Čáslav 1:1 (1:0)

branka hostů:T.Kopp

Sestava :Brabec - Novák, Semrád, Čejka, Vavřina - Kopp J., Plíhal O., Stránský, Suchomel - Vančura, Šablystyj

střídali : Havlík, Kopp T., Petržílka, Plíhal R.

Jakkoliv byla patrná územní převaha Čáslavi, do vedení šli domácí po ojedinělém rychlém brejku v 7 min. 1:0.Co naplat, že šance si hostující tým vytvářel, ale jejich proměňování bylo bez úspěchu, kdy do poločasu jsme orazítkovali pouze 2x tyč a jednou břevno domácí branky.

Tlak pokračoval i v druhém poločase, který nakonec vyvrcholil srovnáním T.Koppa v 55.min hlavou po rohovém kopu 1:1.Následovaly další šance, ale bohužel bez kýženého úspěchu. Nakonec mohli o vítězství rozhodnout i domácí, kteří v závěru nastřelili také tyč a břevno.

Hodnocení trenéra Radka Tomana: Pro nás je tento zápas zklamáním. Místo abychom o vítězství rozhodli již v prvním poločase, tak jsme nakonec měli ještě v závěru zápasu štěstí. Koncovka z naší strany žalostná, asi se nám lépe hraje pod tlakem, než abychom slabší soupeře přehrávali.