U-17 Povinné domácí vítězství

19.05.2015 22:57

Mladší dorost napravil svůj výpadek z posledního domácího utkání a navázal na brankové hody v Kutné Hoře.

FK Čáslav U17 – TJ Nové Strašecí U 17 4:1 (2:0)

Branky: 2x Zdeněk, Semrád, Pavlík

Sestava: Brabec - Čejka, Pavlík, Semrád, R.Plíhal –J.Petržilka,O.Plíhal,J.Kopp,Suchomel - Zdeněk(55.Havlík), T.Kopp

Mladší dorost chtěl napravit svůj poslední domácí neúspěch a hned v úvodu utkání měl v 2.min šanci Čejka,který nastřelil břevno hostující branky.Běžela 4 min. a v tutové příležitosti,kdy brankářovi vypadl míč,selhal Zdeněk.Ten svoji příležitost využil v 6 min. a otevřel skóre na 1:0.Další šanci měl J.Kopp,ale neproměnil.Nové Strašecí mohlo vyrovnat v 10. min,kdy po zmatcích v domácí obraně z prázdné branky vykopával O.Plíhal.Další část prvního poločasu,již byla na brankové příležitosti přeci jen oboustranně skoupá.Až v 28. min. se prosadil svým druhým zásahem Zdeněk 2:0 a tímto výsledkem skončil i první poločas.

Úvod druhé části přinesl další branku,Semrád po rohovém kopu upravil již na 3:0.Hosté od 60. min dohrávali již o deseti,kdy se zranil jejich brankař a vzhledem k vyčerpaným střídáním,musel zaskočit hráč z pole.Toho v 72 min , prostřeluje tvrdou ranou V.Pavlík,kterému tuto šanci předložil krásně J.Kopp 4:0.Hosté byli kupodivu produktivnější v tomto počtu a podařilo se jim snížit na přijatelných 4:1.

Hodnocení trenéra Radka Tomana:Navzdory vítězství,které považuji za povinné my chyběla od některých hráčů větší chuť a zápal do fotbalu.Opět jsme do utkání šli v úzkém hráčském kádru a jsem rád,že kdykoliv zařadíme do mužstva hráče z U 15 tak je to přínosem,jako v tomto zápase to byl střelec dvou branek Zdeněk.